آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / مدعیان صعود در گروه دوم، چشم انتظار عادلانه ترین رأی کمیته انضباطی

مدعیان صعود در گروه دوم، چشم انتظار عادلانه ترین رأی کمیته انضباطی

پایان نافرجام دیدار تیم های شهرداری ماهشهر و شهید کریمی جویبار، تیم های مدعی صعود گروه دوم را چشم انتظار تصمیم حساس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال قرار داده است.

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه داماش گیلان، دیدارهای هفته بیستم لیگ دسته دوم فوتبال کشور در گروه دوم در حالی به انجام رسید که اتفاق نادر بازی تیم های شهرداری ماهشهر و شهید کریمی جویبار، وضعیت سایر تیم های گروه را در این روزهای حساس در شرایط ویژه ای قرار داده است.

تا قبل از برگزاری دیدارهای این هفته، شش تیم در این گروه به شدت با هم در حال رقابت برای صعود بودند.

یکی از این تیم ها، شهرداری ماهشهر بود که هم امتیاز با داماش گیلان و تنها به دلیل یک تفاضل گل بیشتر نسبت به داماش یک پله بالاتر از این تیم در جدول قرار داشت و طبیعتاً نتیجه دیدار تیم های شهرداری ماهشهر و شهید کریمی جویبار از اهمیت ویژه ای برای دیگر تیم های مدعی صعود و علی الخصوص داماش گیلان برخوردار بود.

در این میان داماش در رشت توانست طی یک بازی برتر، با سه گل میهمان خود بادران نوین تهران را با شکست بدرقه نماید. اما در ماهشهر و در حالی که در دقایق تلف شده، بازی دو تیم شهرداری ماهشهر و شهید کریمی جویبار با تساوی 2 بر 2 در جریان بود، گرفتن یک پنالتی به سود تیم میزبان سبب ترک کردن زمین از سوی میهمان جویباری شد.

حال سرنوشت جدولی تیم های مدعی صعود این گروه، به رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دوخته شده و امیدواریم بهترین و عادلانه ترین تصمیم در این خصوص گرفته شود تا حقی از تیم هایی که با تلاش و هزینه های هنگفت فعالیت می کنند، ضایع نشود.

دیگر نکته قابل ذکری که نباید از خاطر برد این است که داماشی ها در یک دیدار سخت و نفس گیر و در داخل مستطیل سبز ضمن کسب سه امتیاز تفاضل خود را به میزان 3+ افزایش دادند تا به لحاظ آوراژ گل نیز از حریف هم امتیاز خود پیشی بگیرند و در این میان این کلیدی تری و ریزترین نکته ی رأی صادره کمیته انضباطی خواهد بود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *