آموزش وردپرس
خانه / داماش در رسانه ها / یادداشت ویژه: آغازی برای بازگشت

یادداشت ویژه: آغازی برای بازگشت

خبرگزاری فارس – میثم محبوب: داماش گیلان ، تیمی که تا همین سه سال پیش و برای سالهای متمادی پرچم دار اول فوتبال رشت در سطح نخست فوتبال کشور بود، از بد روزگار حالا اما در لیگ دو روزگار می گذراند. واقعیت تلخی که حتی بسیاری ها که ذوب در اخبار فوتبال نیستند، داماش را هنوز تیمی لیگ یکی می دانند و البته خیلی زود صحبت از خاطرات لیگ برتری این تیم هم می کنند، اما…
داماش در آستانه پای نهادن به دومین فصل فعالیتش در لیگ دو می باشد و در این روزهای آغازین و داغ تابستانی در میان حضور هواداران و نگاههای توام با کنجکاوی و خاطرخواهی پیرامون تیم محبوبشان، برای فصلی تازه استارت زده است. هوادارانی که عشقشان به داماش لیگ نمی شناسد و کمیت و کیفیت حضور و حمایتشان از تیم محبوبشان از بسیاری از تیمهای لیگ برتری هم بالاتر و بیشتر است.
میزان محبوبیت داماش نیاز به توضیح اضافه ای ندارد. نیازی به بازگشت به زمان عقب تر هم نیست. با یک نگاه ساده و مرور وقایع همین هفته اخیر به راحتی می توان وسعت و عمق این محبوبیت را درک کرد. داماش تستی را برای گزینش در رده های سنی از بازیکنان بومی گیلانی فراخوان و برگزار کرد. کاری به تعداد بالا و ترافیک شدید متقاضیان نداریم، اینکه از جای جای استان از آستارا تا چابکسر و با وجود بومی بودن اما حتی خارج از گیلان از استانهایی چون تهران، مازندران و قزوین با چنین استقبالی مواجه می شود، فقط و فقط می توان یک تیتر برایش انتخاب کرد: ” بدون شرح”
چهارشنبه گذشته تمرینات داماش در حضور هواداران بی شمار این تیم رسما استارت خورد و این جلسه افتتاحیه یک مهمان ویژه داشت به نام علیرضا جهانبخش که باز هم این اتفاق نیاز به توضیح بیشتر ندارد. روز بعدتر، تمرین داماش مهمان دیگری به نام جهانگیر عسگری بازیکن اسبق این تیم را به خوددید ، بازیکنی غیر بومی که تنها و تنها محبوبیت داماش می تواند حضورش در عضدی رشت و محل تمرین داماش را توجیه کند.
در همین دو سه جلسه سپری شده از تمرین داماش وحید رضایی و شاگردانش شاهد حضور هواداران زیادی روی سکوهای عضدی بوده اند که بی شک در طول فصل هم به مانند این روزهای داغ تابستانی در سرما و گرما همراهی و همدلی بی ریا و بدون ادعای خود را از داماش فریاد خواهند زد.
برای محبوبیت داماش دنبال مولفه ها و مشخصه های خاصی نباید بود. اینجا رشت است و تیمی محبوب به نام داماش با یک گذشته درخشان و پاک نشدنی و علاقه مندی ای که هیچگاه شعله هايش خاموش نخواهد شد.
بگذریم. داماشی ها با یک برنامه ریزی منطقی پس از انتخاب سرمربی جدید کار خود را برای فصل آینده شروع کرده اند. آنها بر اساس برنامه در نظرگرفته شده در حال جذب مهره های مورد نیاز خود بوده و تمرینات خود را هم برای یک فصل تازه شروع کرده اند، شروعی به نیت رسیدن به ایستگاه مقصد و بهتر اگر بگوییم شروعی برای بازگشت، بازگشت به گذشته ای باشکوه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.