آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / یادداشت روز: برای داماش، برای یک عشق/ حمایت و حمایت برای داشتن بهاری متفاوت

یادداشت روز: برای داماش، برای یک عشق/ حمایت و حمایت برای داشتن بهاری متفاوت

برای این داماش باید بی مقدمه و از سر خط نوشت، داماش و داماشی ها نیاز به هیچ گونه توضیحی ندارند و حوصله ای هم برای یادآوری و مرور سریالی تکراری نیست ، برای تیمی که به ریل اصلی بازگشته باید یک راست رفت سر اصل مطلب.
داماش حالا جانی دوباره یافته، تیمی که با اتحاد و همدلی تا اینجای راه آمده، بارقه های امید را در دل هوادارانش زنده کرده و حالا اینجا در شهر باران های نقره ای امیدوارانه تر از قبل در مورد نتیجه گیری این تیم سخن به میان می آید. تیمی که “عشق” از شاکله اش می بارد و همه و همه با تمام وجود و با نهایت توان و عشق برای ساختن و برای موفقیتش تلاش و دعا کرده و می کنند. کافی است یک بار دیگر صحنه های بازی داماش و شهید کریمی جویبار در استادیوم شهید عضدی را مرور کنید ، همان روز صعود که پس از مدتها در روزی زمستانی و البته در میان سپیدی برف های نشسته بر سکوهای استادیوم پیر شهر باران صدای پای بهار شنیده شد، آیا چیزی جز “عشق” می بینید؟؟؟
برای این تیم و برای تا اینجا رسیدن زحمت ها کشیده شده ، خون دل ها خورده شده و با تمام وجود غیرت و تعصب خرج شده است. این داماش به پشتوانه جدیت و پیگیری کادر مدیریتی، هوشمندی، درایت و زحمات سرمربی و همکاران کادر فنی، همدلی ،غیرت و تلاش بازیکنان و صد البته با دلگرمی و حمایت هواداران پرشورش تا اینجای کار پیش آمده و در مقطعی حساس قرار گرفته است. با قرعه کشی مرحله نهایی رقابتها و شناخته شدن حریفان ، داماشی ها این روز ها با جدیت و تلاش بیشتر خود را مهیای حضوری پر رنگ در ده ایستگاه فینال گونه ماراتن نفس گیر دور نهایی می کنند تا با پیمودن این مسیر حساس به ایستگاه مقصد یعنی صعود به لیگ یک برسند.
امروز وقت حمایت از این نهال نو رسته و جان گرفته است، آن هم حمایتی همه جانبه . سطح فنی این داماش امیدواری ها برای صعود را بیشتر کرده و در کنار آن یادآوری تمامی زحمات کشیده شده، همه را بیش از پیش مصمم تر و با انگیزه تر می کند. فراموش نکنیم که در سه سال کابوس وار اخیر فصل های بهار برای داماشی ها به واسطه سقوط های تلخ ، رنگ خزان و زمستانی داشته ، اما این بار و در روزهای زمستانی عطر و بوی بهاری با رنگ و لعاب صعود در فضای فوتبالشهر رشت استشمام می شود. امروز دقیقا وقت همدلی و حمایتی جانانه و به موقع است و اینگونه می توان چشم انتظار فرارسیدن بهاری متفاوت نشست.

وبسایت رسمی باشگاه داماش گیلان – نگارنده: میثم محبوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *