آموزش وردپرس
خانه / دسته‌بندی نشده / یادداشت روز: امیدت را فریاد بزن و بجنگ …/ استمرار عادت های این فصل در حاشیه خلیج فارس

یادداشت روز: امیدت را فریاد بزن و بجنگ …/ استمرار عادت های این فصل در حاشیه خلیج فارس

سایت رسمی داماش گیلان- هر وقت که تصور میکنی از میزان امیدی که داری کم شده و یا در آن شک کردی، به دامان طبیعت بزن، به پای کوه برو و بلند فریاد بزن آیا “امیدی هست؟”. پس از اینکه سوالت به پایان رسید در پاسخ خواهی شنید که هست ، هست ، هست.
اساسا هر چقدر که به هدف مان امید داشته باشیم ، همان قدر هم انرژی خواهیم گرفت. این یک اصل اثبات شده در جهان طبیعی است ، یک رابطه دو سویه که با قوانین سه گانه نیوتن که همان روابط حاکم بر جهان طبیعی است، نیز قابل توجیه می باشد.
شرایط برای داماش به گونه ای رقم خورده که آنها برای رسیدن به هدف این فصل خود یعنی صعود به لیگ یک حالا محکوم به گذر از پلی به نام پلی آف هستند و البته رسیدن به همین پلی آف نیز خودش داستان جداگانه ای دارد. سربازان داماشی در گام پایانی این ماراتن نفس گیر خود در حالی به مهمانی شاهین بوشهر می روند که این واژه مهم چهار حرفی یعنی “امید” را با خود به همراه دارند. امیدی که در تک تک اعضای این باشگاه و هوادارانش وجود دارد و وقتی همه با هم جمع شوند در عوضش به همان اندازه انرژی مثبت به این مجموعه باز می گردد . زمان زیادی باقی نمانده، نود دقیقه شمارش معکوس برای رسیدن به هدفی که ماهها برایش زحمت کشیده شده و تنها چیزی که به کار می آید امید است و تلاش کردن و جنگیدن با تمام وجود. آری سربازان ارتش لاجوردی پوش دیار کاسپین نود دقیقه فرصت دارند تا این بار در کرانه خلیج فارس برای رسیدن به هدفی که ماهها برایش همه جوره مایه گذاشته اند، با تمام وجود فداکارانه و قهرمانانه بجنگند و یادگاری ای از خود بر جای بگذارند که در ذهن و یاد هواداران داماش جاودانه بماند و از آنها به عنوان سربازان قهرمان یاد شود.
علاوه بر این نباید از یاد برد در فصلی که گذشته داماشی ها هیچ گاه از مصاف های خارج خانه دست خالی باز نگشته اند، فصلی که در آن رشتی ها هرگز در خانه هیچ حریفی شکست نخورده و امیدوارند که این روند در این بازی در بوشهر هم حفظ شود.
نکته دیگری که در کارنامه آماری داماش در دور نهایی دیده می شود این است که تا اینجای کار داماشی ها در مجموع دو بازی رفت و برگشت به هیچ حریفی اجازه نداده اند که امتیازی بیشتر از خودشان بگیرد. داماش در مصاف با تیم شهرداری بندر عباس در بازی رفت در رشت به پیروزی رسیده و در بازی برگشت در خانه حریف به تساوی رسیدند تا در مجموع خودشان چهار امتیاز و بندرعباسی ها یک امتیاز کسب کنند. همین حکایت در مصاف با تیمهای سردار بوکان و پالایش نفت آبادان هم وجود دارد و شاگردان وحید رضایی در مصاف با این تیمها در جمع دو بازی رفت و برگشت چهار امتیاز گرفته و یک امتیاز نصیب حریفانشان شده است. در این میان در مصاف داماش با نفت و گاز گچساران هر دو بازی رفت و برگشت با تساوی بدون گل به پایان رسیده تا دو امتیاز نصیب رشتی ها و دو امتیاز هم نصیب گچسارانی ها شود و به این ترتیب هیچ تیمی نتوانسته تا اینجای کار در بازی های روی در روی در مجموع دو بازی امتیاز بیشتری از داماش بگیرد و البته داماشی ها بسیار امیدوارند که این فرمول در مورد شاهین شهرداری بوشهر هم صدق کند. شاهینی ها در بازی رفت موفق به شکست دادن داماش شده بودند و داماشی ها اگر که بخواهند این روند خود را تداوم بخشند محکوم به شکست دادن شاهین بوشهر در بازی برگشت هستند، اتفاقی که هواداران داماش اینجا و در کیلومتر ها دور تر از بوشهر بی صبرانه انتظارش را می کشند.
قرار داماشی ها و هوادارانشان از روز اول صعود به لیگ یک بوده ، اما آنها اکنون نه از راه مستقیم بلکه مجبور به رفتن به مرحله ای به نام پلی آف هستند تا امیدوار باشند که به هدف و قرار خود جامه عمل بپوشانند. برای سربازان لاجوردی پوش راه دیگری باقی نمانده، آنها باید امیدشان را فریاد بزنند و با تمام وجود برای باورشان و تحقق آروزی شان بجنگند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.