آموزش وردپرس
خانه / اخبار / پیش در آمدی به نام جام حذفی موسوم به جام شگفتی ها/ خاطراتی از جنس غرور برای داماشی ها + فلاش بکی به گذشته

پیش در آمدی به نام جام حذفی موسوم به جام شگفتی ها/ خاطراتی از جنس غرور برای داماشی ها + فلاش بکی به گذشته

سایت رسمی داماش گیلان- شاگردان سیامک فراهانی استارت رسمی خود را از جام حذفی خواهند زد و پس از آن پای به رقابتهای لیگ دسته دوم خواهند گذاشت .

لاجوردی پوشان رشتی در نخستین مصاف باید به مصاف خوشه طلایی در ساوه بروند. آنها امیدوارند با کسب نتیجه دلخواه در این بازی ضمن صعود به مرحله بعدی ، بهترین بهره را از فرصت حضور در جام حذفی کسب نموده و با آمادگی تاکتیکی و ذهنی بهتری به استقبال آزمون پراهمیت لیگ بروند. به این ترتیب جام حذفی نقش پیش درآمدی را برای رشتی ها ایفا خواهد کرد برای حضور در لیگ دو.

داماش و جام حذفی اما حکایتی متفاوت دارند. داماش و هوادارانش از حضور در این جام موسوم به جام شگفتی ها دارای خاطراتی با چاشنی غرور هستند.
داماش سال گذشته عملکرد قابل قبولی در جام حذفی داشته و با صعود به دور یک هشتم نهایی ، در یک ماراتن نفس گیر یکصد و بیست دقیقه ای با تیم لیگ برتری صنعت نفت آبادان در خانه حریف ، در حالی که مهیای ضیافت پنالتی ها می شدند ، با دریافت گل درواپسین ثانیه ها از جام حذفی کنار رفتند.

داماشی ها البته پیش تر از این هم خاطراتی ماندگار از این جام دارند. به همین دلیل قصد داریم فلاش بکی به گذشته داماش در جام حذفی بزنیم و ضمن یادآوری آنها چند فریم به جای مانده ازآن روزها را به تماشا بنشینیم.

داماش ( پگاه گیلان) سال 87 با حذف تیم پرمهره و آماده آن روزهای سپاهان در یک چهارم نهایی، در نهایت با صعود به فینال در رویارویی با استقلال با وجود اینکه در دیدار رفت فینال هم این تیم را در خانه با یک گل شکست داده بود اما در بازی برگشت در یک مصاف نابرابر در استادیوم آزادی ابتدا در نود دقیقه با یک گل از این تیم شکست خورد تا کار به وقت اضافه کشیده شود و سپس در پایان صد و بیست دقیقه هم با قبول شکست در مجموع و در عین شاستگی به نایب قهرمانی این جام رسید. نکته جالب توجه اینکه سیامک فراهانی، افشین چاووشی و محمد مختاری که امروز به ترتیب به عنوان سرمربی ، مربی و کاپیتان در داماش حضور دارند ، بازیکنان آن روزها و آن فصل این تیم بودند.


دیگر حضور خوب داماش در جام حذفی به سال 92 بر می گردد، جایی که پسران لاجوردی پوش تا مرحله ماقبل فینال پیش آمده و در دیدار نیمه نهایی در مصافی نفس گیر با پرسپولیس در نهایت با بدشانسی با شکست درضربات پنالتی از رسیدن به فینال بازماندند. افشین چاوشی و محمد مختاری برای داماش در آن بازی نیز به میدان رفته بودند.


با آنچه که بدان اشاره کردیم داماشی ها خاطراتی به یاد ماندنی از جام حذفی در ذهن داشته و نفراتی هم از از آن جمع خاطره ساز اکنون در نقش های جدید در این فصل در این تیم حضور دارند. داماشی ها جام حذفی را به عنوان یک فرصت در اختیاردارند اما آنها آزمونی مهمتر در پیش دارند، آزمونی به نام لیگ دو و توشه ای به نام حمایت هواداران متعصب.

نویسنده: میثم محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.