آموزش وردپرس
خانه / دسته‌بندی نشده / پیش بازی شهرداری ماهشهر- داماش گیلان/ فینال اول در ماهشهر؛ گام نخست را محکم بردار

پیش بازی شهرداری ماهشهر- داماش گیلان/ فینال اول در ماهشهر؛ گام نخست را محکم بردار

تیم فوتبال داماش گیلان در نخستین دیدار خود در مرحله نهایی رقابتهای لیگ دو مهمان تیم فوتبال شهرداری ماهشهر خواهد بود.
به گزارش وبسایت رسمی باشگاه داماش گیلان، این دیدار روز جمعه ، بیستم اسفند ماه، ساعت 14:45 دقیقه در استادیوم شهدای ماهشهر برگزار خواهد شد.

پیش درآمد: داماشی ها در آخرین بازی خارج از خانه خود در مرحله قبلی در ماهشهر به مصاف شهرداری ماهشهر رفته بودند و جالب اینکه این بار و در ایستگاه نخست مرحله نهایی خود بار دیگر مهمان همین تیم خواهند بود. شهرداری ماهشهر در مرحله قبلی با سی و پنج امتیاز به عنوان تیم سوم از گروه دوم به مرحله نهایی راه یافته و داماش گیلان هم از همین گروه با سی و دو امتیاز و به عنوان تیم چهارم به این مرحله رسیده است.
داستان این مرحله اما متفاوت با دور قبلی خواهد بود. تیم ها اینجا یک بار دیگر از صفر و از نو رقابتی جدی و فشرده را برای صعود با یکدیگر شروع خواهند کرد. داماشی ها از اینجای راه و برای رسیدن به مقصد نهایی ده دیدار فینال گونه را پیش روی خواهند داشت که نخستین آن در ماهشهر خواهد بود، دیداری که البته داماشی ها در آن با تمام وجود برای یک استارت قدرتمندانه تلاش خواهند کرد تا گام محکمی را برای ادامه راه بردارند.
داماشی های گیلان و شهرداری چی های ماهشهر در مرحله گروهی با یکدیگر همگروه بوده و و دو بازی مستقیم با یکدیگر برگزار کرده و از این رو تا حدود زیادی از یکدیگر شناخت دارند.

مصاف های رو در رو: این دو تیم در مرحله گروهی دو بار به مصاف یکدیگر رفته اند. بازی رفت در رشت با نتیجه یک بر صفر به سود داماشی ها به پایان رسید و در بازی برگشت هم دقیقا همین نتیجه یک بر صفر البته این بار به سود ماهشهری ها رقم خورد تا دو تیم در مصاف های رو در رو در دور گروهی با هم بی حساب شوند.

تیم داوری: این دیدار را علی صباحی با کمکهای مهدی معماری و حسین عیسی وند قضاوت خواهد کرد. داور چهارم مصاف شهرداری ماهشهر و داماش گیلان هم هادی علی نیافرد می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *