آموزش وردپرس
خانه / دسته‌بندی نشده / پیام اسماعیل حاجی پور خطاب به مردم رشت و گیلان : به امید صعود داماش گیلان با همراهی وحمایت گسترده همه همراهان

پیام اسماعیل حاجی پور خطاب به مردم رشت و گیلان : به امید صعود داماش گیلان با همراهی وحمایت گسترده همه همراهان

اسماعیل حاجی پور با انتشار ویدیو و پیامی از مردم رشت و گیلان جهت حمایت از تیم‌ مردمی داماش گیلان در دیدار برگشت پلی آف صعود به لیگ یک دعوت به عمل آورد.

به گزارش سایت رسمی داماش گیلان، در متن پیام آمده است:
به دور از هر شعار و اغراقی، نفس داماش با نفس هوادارانش چاق می شود و به پشت گرمی شما به کوه انرژی و انگیزه تکیه می زند تا قله ها را فتح کند.
هر چند برای حمایت شما عزیزان از تیم محبوب تان و فوران انرژی بی کران تان نیازی به گفت و گو نیست و به یقین حضور دلگرم کننده هواداران ضمن تقویت روحیه بازیکنان و کادر فنی، شرایط را برای کسب نتیجه دلخواه رقم خواهد زد و موجبات خوشحالی و نشاط هر چه بیشتر همشهریان را فراهم خواهد آورد.
اما به نشانه احترام برابر وفاداری بی دریغ و بی آلایشی که دارید از شما دعوت می کنم در ورزشگاه سردار جنگل بار دیگر حضور بهم برسانید، روز یکشنبه (پانزدهم اردیبهشت ماه) برای بازی حساسی که برابر تیم خوب نیروی زمینی تهران داریم و با کمال احترام نسبت به این میهمان، بی صبرانه منتظر حضور گسترده و حمایت های شما همشهریان گرانقدر هستم.
به امید صعود تیم فوتبال داماش گیلان به لیگ یک.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.