آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / پتروکیان شوشتر 2-1 داماش گیلان/ شکستی تلخ در آتش ناداوری و جنجال

پتروکیان شوشتر 2-1 داماش گیلان/ شکستی تلخ در آتش ناداوری و جنجال

داماش گیلان در یک دیدار جنجالی و پرحاشیه و توام با ناداوری شکست تلخی را در برابر پتروکیان شوشتر متحمل شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان، در چهارچوب دیدارهای هفته پانزدهم رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال کشور، تیم فوتبال داماش گیلان در استادیوم تختی شوشتر مهمان تیم فوتبال پتروکیان شوشتر بود و در یک بازی جنجالی و پرحاشيه و توام با ناداوری با دریافت گل در دقایق تلف شده با نتیجه دو بر یک مغلوب میزبان خود شد.
نیمه نخست بازی با برتری داماشی ها همراه بود و در دقیقه 46 روی ارسال عمقی روزبهانی و فرار و ضربه تمام کننده حامد اکبری پور رشتی ها به گل رسیده و از میزبان پیش افتادند. یک دقیقه بعد از گل داماش، آرمين منفرد دوست داخل محوطه جریمه پتروکیان با خطای مدافع حریف سرنگون شد اما داور مسابقه از این خطا بی تفاوت گذشت تا برتری داماش در نیمه اول به دو گل نرسد.

نیمه دوم را اگرچه میزبان هجومي شروع کرد اما خیلی زود داماشی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و با ارایه یک بازی منطقی و ضد حملات اجازه بازی و حمله را از میزبان خود گرفتند، اما در دقیقه 67 داور برخورد هادی سهرابی با بازیکن حریف را سختگیرانه پنالتی اعلام نمود تا شوشتری ها به گل مساوی دست پیدا کنند.
در ادامه بازی با حواشی و جنجال زیادی همراه شد و داور که تحت تاثیر جو تماشاگران میزبان و کادر فنی پتروکیان و حتی مسؤولان هیات فوتبال شوشتر قرار گرفته بود، محمد رضا حاجی پور سرپرست داماش را اخراج و در ادامه محمد مختاری را از زمین و مسعود روزبهانی را از روی نیمکت اخراج کرد. از این لحظه به بعد بازی در دو نوبت قطع و حتی داماشی ها قصد ترک زمین را داشتند. در این میان میزبان در دقیقه 2+90 به گل دوم خود دست یافت تا شکستی تلخ به داماش گيلان تحمیل شود.
حسین نظیری، مسعود روزبهانی، هادی سهرابی و علیرضا صبوری اخطاری های داماش در این بازی بودند.

ترکیب داماش در این بازی به ترتیب زیر بود:
مجتبی فرهادی، آرمين منفرد دوست، محمد مختاری، کنعان طاهرنژاد، بابک رمضانی پور، محمد همرنگ، مسعود روزبهانی (از دقیقه 60 هادی سهرابی)، حسین نظیری، حامد اکبری پور ( از دقیقه 66 علیرضا صبوری)، حسن رمضانی ( از دقیقه 78 مجید هوتن) و امین متوسل زاده

 حواشی بازی:

حدود هزار نفر تماشاگر تمام سکوها ی محدود و فضاهای خالی استادیوم را به اشغال خود درآورده و در طول بازی به شدت تیم خود را تشویق و سر و صدا به پا کردند. آنها همچنین از بلندگو دستی هم استفاده کرده که حتی یکبار در اواسط نیمه اول ناظر بازی به همین دلیل جریان بازی را متوقف و به کادر اجرایی میزبان تذکر داد. در نیمه دوم چاشنی توهین، فحاشی و پرتاب اشیا هم به عملکرد هواداران میزبان اضافه شد.

سرمربی و نیمکت نشينان پتروکیان از همان دقیقه نخست به تمام تصمیمات داوری معترض بوده و سرپرست این تیم، سعید پیرسراندیب که سابقه حضور در پگاه گیلان را نیز داشته، بارها و بارها به داور معترض بود و صحنه اخراج مختاری اوج نمایش وی بود.

در دقایق پایانی در یک صحنه که هادی طباطبایی به تصمیم داور معترض شد
، یکی از مسئولان اجرایی بازی که گویا رییس هیات فوتبال شوشتر نیز بود، اقدام به توهین و هل دادن سرمربی داماش نمود و این اقدام باعث تشنج جو و توقف چند دقیقه ای بازی شد.

ناظر بازی و حتی کادر فنی پتروکیان نیز معتقد به اشتباهات داور بر علیه داماش بودند. جالب اینکه سرمربی پتروکیان عقیده داشت که این نخستین باری بوده که تیمش مورد لطف داوری قرار گرفته است.

این دیدار پرحاشيه و پر تنش پس از پایان سوت بازی و برتری میزبان با دخالت نیروی انتظامی و اسکورت تیم داوری بدون بروز مشکل ختم به خیر شد. البته پیروزی پتروکیان نیز در این مورد تاثیرگذار بود.


2 دیدگاه

 1. سلام
  مشکلات داوری رو نمیشه کتمان کرد اما اگر داماش گیلان یاد بگیره که در هر بازی دو گل بزنه دیگه از این مشکلات نخواهیم داشت!!!

  متاسفانه از نظر فنی هیچ تغییری در تیم داماش رخ نداده و اردوی اخیر هم فقط خرج زیادی روی دست باشگاه گذاشته
  از طرف دیگه اینهمه هزینه برای چارتر رفتن و هوایی رفتن به شوشتر هم متاسفانه ثمری نداشت

  عکس های یادگاری هم که در روزهای پیش از بازی گرفته شد و انتشار یافت هم که دیگر واقعا داستان دیگری داشت – مطمئنا تماشاگران میپسندند که پس از پیروزی عکس یادگاری گرفته شود

  جلوی ضرر را از هر جایی بگیرید منفعت است البته تا زمانی که دیر نشده!!!
  من به عنوان یک هوادار و دوستدار داماش گیلان از مالک و مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باشگاه میخواهم که سرمربی مسعفی باشگاه صنعت نفت ابادان جناب اقای نادر دست نشان را به عنوان سرمربی انتخاب کند و جناب اقای سیدهادی طباطبایی هم به عنوان مربی در کنار ایشان انجام وظیفه نمایند

  اگر دیر بجنبید اقای دست نشان هم مثل پور صف شکن به تیم دیگری خواهد رفت

  اگر همان موقع اقای رامیز محمداف را حفظ و اقای طباطبایی را هم همزمان می اوردید و در کنار هم در تیم داماش میماندند الان نتایج اینگونه نبود

  به جای خرج های اضافی از قبیل چارتر و غیره و غذاهای انچنانی همین هزینه ها را برای اوردن اقای دست نشان استفاده کنید
  مطمئنا اگر امسال هم توفیقی کسب نشود سال بعد 100 در 100 هم در مرحله اول گروهی و هم در مرحله دوم در صدر جدول خواهیم بود و به لیگ یک صعود میکنیم
  ایشان بهترین مربی تاریخ داماش هستند و باید از ایشان در این برهه زمانی با قراردادی 2 ساله استفاده کنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *