آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / وحید رضایی: برای موفقیت در لیگ دو باید در تمام بازی ها مقتدرانه ظاهر شد/ روی حمایت هواداران به عنوان یار دوازدهم حساب باز کرده ایم

وحید رضایی: برای موفقیت در لیگ دو باید در تمام بازی ها مقتدرانه ظاهر شد/ روی حمایت هواداران به عنوان یار دوازدهم حساب باز کرده ایم

سرمربی داماش گیلان گفت: تمرینات خود را برای حضوری قدرتمند در رقابتهای لیگ دو برنامه ریزی کرده و هنوز از فشار تمرینات کم نکرده ایم و دیدار های جام حذفی تا اینجای کار حکم دیدارهای تدارکاتی را برای ما داشته است.
به گزارش سایت رسمی باشگاه داماش گیلان، وحید رضایی در کنفرانس خبری پس از پایان بازی تیمهای داماش گیلان و سولدوز نقده که با پیروزی چهار بر یک داماشی ها و راهیابی این تیم به مرحله یک شانزدهم نهایی رقابتهای جام حذفی همراه بود ، اظهار داشت: در طول هفته تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و از بازیکنانم که بسیار با انگیزه کار می کنند تشکر می کنم و به آن ها خسته نباشید می گویم.
وی اضافه کرد: بازی کردن در مقابل سولدوز که از یک لیگ پایین تر تا این مرحله آمده و بسیار با انگیزه در برابر ما ظاهر شده بود، در چنین شرایط آب و هوایی و این زمین نامناسب بسیار سخت است. گرمای هوا به خصوص در نیمه نخست مسابقه باعث شده بود که بازیکنان نتوانند آنطور که باید قدرت خود را به حریف تحمیل کنند اما در نیمه دوم و با خنک تر شدن هوا، ضمن حفظ مالکیت توپ، دقت بچه ها نیز در نواختن ضربات نهایی بیشتر شد تا در نهایت با کسب نتیجه دلخواه به دور بعد جام حذفی صعود کنیم.
سرمربی داماش گیلان درپاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه سوای از نتیجه اما بازیکنان داماش در نمایش تیمی کمی سنگین به نظر می رسیدند، گفت:این امر طبیعی بود. چون هنوز از فشار تمرینات مان کم نکرده ایم. ما تمرکز اصلی مان بر روی رقابتهای لیگ دو است و در حال حاضر از بازیهای جام حذفی تنها به عنوان بازی های تدارکاتی استفاده می کنیم و همچنان فشار تمرینات مان برای مسابقات لیگ دو ادامه دارد. ما سعی داریم تا از این هفته فشار تمرینات را کم کنیم که با شروع رقابت های لیگ دو بازیکنان سرحال و قبراق باشند. از طرفی هم در این ساعت و در این شرایط آب و هوایی و به خصوص بازی در چمن مصنوعی سخت است.
وی افزود: متاسفانه استان گیلان شرایط سخت افزاری خوبی را ندارد و استفاده از چمن مصنوعی با این کیفیت پایین کار را برای ما که میزبان هستیم سخت تر می کند. ما تمرینات مان را در زمین چمن طبیعی انجام می دهیم اما به هر حال بازیکنان باید خود را با این زمین که تا این لحظه تنها زمین مان برای برگزاری مسابقه است وفق دهند. مطمئنا آماده شدن استادیوم سردارجنگل نیز به نفع ما خواهد بود.
وحید رضایی با اشاره به غیبت هواداران داماش در این بازی و عدم برخورداری از حمایت یار دوازدهم ، اذعان داشت: صدر درصد نبود هواداران ما به چشم آمد. ما باید از حمایت تماشاگران خود بهره ببریم. فوتبال بدون تماشاگر جذابیت ندارد و هواداران یار دوازدهم ما هستند که به کادرفنی و بازیکنان انگیزه می دهند.
وی افزود: البته بازی های جام حذفی این خوبی را داشت که توانستیم محرومیت های تماشاگران و بازیکنان را در آن از بین ببریم و بدین ترتیب در ابتدای رقابت های لیگ دو هم هوادارانمان حضور دارند و هم می توانیم از تمامی بازیکنان استفاده کنیم.
سرمربی داماش گیلان در خصوص گروه بندی رقابت های لیگ دوگفت: تیم های خوب و با تجربه ای در گروه ما حضور دارند و به نظر گروه سختی داریم ، اما ما هم بازیکنان خوبی داریم و مطمئنا تیم های مقابل نیز در خصوص همگروهی با داماش چنین نظری دارند. ما تجربه این را داریم که بدانیم در این لیگ به چه شکل باید بازی کنیم و قطعا برنامه ریزی های لازم را انجام می دهیم. به نظر من در لیگ دو به قطعیت نمی توان گفت کدام گروه آسان و کدام گروه سخت است. هر تیمی که می خواهد صعود کند باید خیلی مقتدرانه از مرحله نخست صعود کند و در مرحله دوم نیز با برنامه ریزی مناسب بتواند امتیازات لازم را کسب کند.
وی در پایان گفت: بازیکنان خوب و با انگیزه ای داریم، هواداران مان نیز بسیار خوب هستند و امیدواریم که انشالله مجموعه تیم از کادرفنی ومدیریتی و بازیکن گرفته تاهوادار دست در دست هم بدهیم تا با کسب نتایج مناسب، صعودی مقتدرانه را در پایان فصل جشن بگیریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *