آموزش وردپرس
خانه / اخبار / همزمانی نیمه نهایی جام حذفی با نیمه نهایی جام ملت های آسیا/ آیا داماش – سایپا تغییر می کند؟

همزمانی نیمه نهایی جام حذفی با نیمه نهایی جام ملت های آسیا/ آیا داماش – سایپا تغییر می کند؟

سایت رسمی داماش گیلان- طبق برنامه اعلام شده از سوی برگزارکنندگان رقابتهای جام حذفی فوتبال کشور، دیدار نیمه نهایی جام حذفی مابین تیم های داماش گیلان و سایپا تهران قرار است که روز دوشنبه هشتم بهمن ساعت 15 در استادیوم سردار جنگل رشت برگزار شود.
تاریخ اعلام شده از همان اول با واکنش باشگاه داماش همراه بود، جایی که رشتی ها علاقه مند به انجام این دیدار مهم در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه (سه روز زودتر یا دیرتر از تاریخ اعلامی) بودند و درسوی دیگر کمیته برگزاری بازی ها در پاسخ به این درخواست با ذکر دلیل در پیش بودن بازی های سایپا در جام باشگاههای آسیا و کمک به نماینده فوتبال کشورمان، امکان برگزاری بازی در آخر هفته را در حد ناشدنی عنوان کردند و در عوض برای کمک به بهتر شدن شرایط برگزاری، زمان بازی را از ساعت 15 به 17 منتقل کردند.
اما این تمام ماجرا نیست. اکنون تیم ملی فوتبال کشورمان به عنوان سرگروه به مرحله بعدی جام ملت ها صعود کرده و در صورت راهیابی تیم ملی به جمع چهار تیم برتر (که امیدوار به وقوع آن هستیم) ، بازی نیمه نهایی تیم ملی با حریفش در روز دوشنبه، هشتم دی ساعت 18 برگزار خواهد شد و این یعنی هم زمانی دیدار نیمه نهایی جام حذفی و نیمه نهایی جام ملت ها.
حال با این توصیف باید منتظر ماند و دید که واکنش سازمان لیگ در قبال این ماجرا چیست؟ آیا تاریخ برگزاری مصاف داماش و سایپا دستخوش تغییر می شود تا دیدار پرمخاطب ماقبل فینال جام حذفی همزمان با بازی نیمه نهایی جام ملت ها برگزار نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.