آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / هشدار ما را شوخی تلقی کردند اما سر حق هواداران خود با کسی تعارف نداریم / محمدرضا حاجی پور در گفتگو با “ورزش سه” : اگر هواداران ما را راه نمی دادند تا صبح هم بازی نمی کردیم/ ِآقای میثاقی عادل بودن سخت است

هشدار ما را شوخی تلقی کردند اما سر حق هواداران خود با کسی تعارف نداریم / محمدرضا حاجی پور در گفتگو با “ورزش سه” : اگر هواداران ما را راه نمی دادند تا صبح هم بازی نمی کردیم/ ِآقای میثاقی عادل بودن سخت است

سرپرست داماش گیلان گفت: فتاحی چون فوتبالی نیست از ما می خواست که هواداران ما پیراهن خود را بیرون بیاورند و در جمع پرسپولیسی ها بنشینند و نمی دانست که ما برای حفظ پیراهن خود می جنگیم.

محمدرضا حاجی پور در گفت وگو با خبرنگار “ورزش سه” با مرور اتفاقات حاشیه ای فینال جام حذفی ایران اظهار داشت: موانع از جلسه شب پیش از مسابقه آغاز شد و ما از همان موقع هشدار داده بودیم که اگر مشکلی برای هواداران ما پیش بیاید کوتاه نخواهیم آمد.

سرپرست تیم فوتبال داماش گیلان با بیان اینکه در صورتجلسه پیش بازی جانمایی هواداران در ورزشگاه مشخص شده بود عنوان کرد: از روبروی جایگاه به سمت چپ متعلق به هواداران پرسپولیس و سمت راست جایگاه به هواداران داماش تعلق داشت و قرار بود در این بین یک فاصله هم دیده شود.

حاجی پور با عنوان اینکه به جز آن 300 نفری که به صورت سازماندهی شده از سوی باشگاه با اتوبوس به اهواز سفر کرده بودند ما هواداران دیگری هم داشتیم ابراز داشت: بسیاری از داماشی ها با وسایل شخصی، اتوبوس، قطار و هواپیما خود را به اهواز رساندند و علاوه بر اینکه بسیاری از مردم خونگرم خوزستان برای حمایت از ما به ورزشگاه آمده بودند.

وی با گله مندی از اجرایی نشدن هیچ کدام از بندهای صورتجلسه پیش بازی اظهار داشت: قرار بود درهای ورزشگاه ساعت 5 باز شود ولی ساعت 4 ورزشگاه پر شده بود و من به فتاحی همان موقع گفتم که بدون هواداران ما بازی نمی کنیم و او هم با تمسخر گفت بازی نکنید!

سرپرست داماش در ادامه افزود: این هشدار که ما بدون هواداران بازی نمی کنیم را نه ساعت شروع بازی که از ساعت 4 گفتیم و ایشان راه حل دادند که داماشی ها پیراهن خود را عوض کنند و لابلای پرسپولیسی ها بروند و فتاحی بدون شک هرگز فوتبالی و هوادار نبوده و نمی داند که ما فقط به خاطر همان پیراهن است که مبارزه می کنیم.

حاجی پور فلسفه فوتبال را داشتن هوادار و حضور آنها در ورزشگاه دانست و گفت: فوتبال بدون هوادار می میرد و ما حاضریم در ورزشگاهی با 100 هزار هوادار مخالف بازی کنیم اما سکویی خالی نباشد اما مشکل این است که چون دوستان فوتبالی نیستند و درد فوتبال ندارند می خواهند با روش باری به هرجهت بودن کار خود را پیش ببرند و مثلا چون در تبریز حق هوادار پرسپولیس را خوردند در فینال برایشان جبران کنند.
وی با رد این موضوع که هواداران داماش دیر به ورزشگاه آمدند بیان داشت: هوادارانی از ما که زودتر آمدند و در جایگاه مخصوص نشسته بودند با هجوم هواداران رقیب مجبور شدند در لابلای پرسولیسی ها بنشینند و در زمان شروع بازی هم چون قابل تفکیک نبودند تا آخر در بین آنها مسابقه را تماشا کردند و وضعیت آنقدر بی نظم بود که در جایگاه خبرنگاران هم هواداران پرسپولیس نشسته بودند.

سرپرست داماش گیلان تمامی راه حل های فتاحی را خنده دار دانست و اظهار داشت: اول داستان که سعید خان باور نمی کرد ما بدون هوادار بازی نمی کنیم و انگار برایش جوک تعرف می کردم ما را مسخره می کرد و بعد شروع کرد به دادن راه حل هایی مثل درآوردن پیراهن و قرار گرفتن پشت محفظه شیشه ای که فقط جا برای 50 نفر بود و سرآخر هم می خواست برای هواداران ما بیرون ورزشگاه تلویزیون بگذارد!

حاجی پور دلیل اصلی مشکلات فوتبال ایران را قرار گرفتن افرادی با پیشینه غیرفوتبالی در منصب های این چنینی خواند و تاکید کرد: اگر قرار بود یک هوادار از تلویزیون بازی ببینید که در خانه می ماند و هزار کیلومتر سختی راه به جان نمی خرید و من شک ندارم ایشان که یک شبه از مسئول برگزاری لیگ سه به لیگ برتر پله های ترقی را طی کردند یک بار هم به عنوان هوادار در ورزشگاه حضور نداشتند.

وی با بی ارزش خواندن صورتجلسه شب پیش از بازی ابراز داشت: از آن صورتجلسه فقط رنگ پیراهن های دو تیم رعایت شد و نه سر ساعت بلیط فروشی کردند و نه در ساعت مقرر در باز شد و نه اسکورت برای ما فرستادند و نه جای پیش بینی شده را به هواداران داماش بدهند .

سرپرست داماش گیلان با برشمردن مشکلات تیمش در روز بازی خاطر نشان کرد: اسکورت را برای تیم ما هماهنگ نشد و ما بیش از 1.5 ساعت زمان برد تا به ورزشگاه برسیم و ماموران حفاظت در ورودی های مختلفت مانع عبور ما می شدند و باور نمی کردند که این اتوبوس بدون اسکورت متعلق به یکی از دو تیم است و پس از متوقف کردن و حضور در داخل اتوبوس اجازه عبور به ما می دادند.

حاجی پور با قدردانی از پیگیری های سلطانی فر و تاج و همکاری های رییس پلیس و بچه های سپاه خوزستان در جهت کمک به احقاق حق تیمش گفت: اگر مساعدت و همکاری وزیر ورزش و دستورات رییس فدراسیون نبود بدون تردید اتفاقات بدتری برای ما روی می داد و دستورات آنها سبب شد تا در نهایت بخشی از هواداران ما در جایگاه مخصوص به خود بنشینند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.