آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / نفت نوین آبادان ۱ – ۰ داماش گیلان | داماشی ها با شکست به تعطیلات رفتند

نفت نوین آبادان ۱ – ۰ داماش گیلان | داماشی ها با شکست به تعطیلات رفتند

تیم فوتبال داماش گیلان با شکست خارج از خانه در برابر صنعت نفت نوین آبادان به استقبال تعطیلات نیم فصل لیگ دو رفت.

به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان، در چهارچوب دیدارهای هفته سیزدهم مرحله گروهی رقابت های لیگ دسته دو و در گروه “ب”، ساعت ۱۴ عصر روز شنبه، سیزدهم آذر، تیم های فوتبال صنعت نفت نوین آبادان و داماش گیلان در استادیوم تختی آبادان به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود میزبان به پایان رسید تا داماشی ها با شکست تلخ خارج از خانه به تعطلات بیست و سه روزه نیم فصل بروند.
تنها گل میزبان در نیمه نخست و در دقیقه ۳۰ در حالی که بازی پایاپایی از سوی دو تیم در حال انجام بود به ثمر رسید. در نیمه دوم داماشی ها به قصد جبران گل خورده برتر از حریف خود ظاهر شده و در چندین نوبت به خصوص در پانزده دقیقه ابتدایی نیمه دوم تا آستانه فروپاشی دروازه نفت نوین پیش رفتند اما در نهایت با دست خالی از میدان بازگشتند.
بحث برانگیزترین صحنه بازی جایی رقم خور که ضربه حسین نظیری در آستانه ورود به دروازه توسط مدافع حریف با دست بیرون کشیده شد که درکمال تعجب داور مسابقه به جای اعلام پنالتی نقطه کرنر را نشان داد تا این تصمیم وی با اعتراض بازیکنان داماش همراه باشد.
همچنین بابک رمضانی پور، حامد اکبری پور و حسین نظیری در این دیدار از داور مسابقه کارت زرد دریافت کردند.

داماش گیلان با ترکیب زیر در مقابل نفت نوین به میدان رفتند:
مجتبی فرهادی، کنعان طاهر نژاد، محمد مختاری (C)، حسین گوهری (از دقیقه 1۵ حسام یعقوبی)، بابک رمضانی پور، حسین نظیری، محمد همرنگ، هادی سهرابی (از دقیقه ۶۸ علی یونسی)، صالح نوروزپور (از دقیقه ۵۲ حسن رمضانی) حامد اکبری پور و شروین بزرگ.
سرمربی: سید هادی طباطبایی

حواشی بازی:
– کمتر از پانصد نفر تماشاگر از این دیدار دیدن کردند که در طول بازی بیشتر از تشویق کردن تیم نفت نوین به توهین به داماشی ها و داور بازی پرداختند و نکته جالب توجه اینکه این تعداد نفرات در جایگاه ویژه استادیوم هم حضور داشتند و پس از سوت پایان بازی این توهین ها به فحاشی تبدیل شد. این در حالی بود که بازی رفت این دو تیم در رشت بدون هیچگونه حاشیه و نکته خاصی به پایان رسیده بود.
– سرمربی تیم فوتبال نفت نوین هم در این بازی بارها و بارها به داور مسابقه اعتراض و در نهایت در دقیقه ۹۰ از کنار زمین اخراج شد و البته بیش از دو دقیقه زمان بازی را با اعتراض به اخراج خود و بیرون نرفتن تلف کرد. پیش از بازی و پس از بازی رفتار بهداروندان و سایر کادر نفت نوین در این روز هیچ شباهتی با رفتاری که در بازی رفت در رشت با آنها شده بود نداشت !!!
– داوری این مسابقه هم پر حرف و حدیث از آب در آمد و در چند نوبت کنترل بازی از دست داور خارج شد. عجیب ترین صحنه بازی نگرفتن خطای هند پنالتی مدافع نفت نوین در دقیقه ۴۸ بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *