آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / نفت امیدیه 1-0 داماش گیلان/ شکست تلخ در نخستین بازی سال جدید

نفت امیدیه 1-0 داماش گیلان/ شکست تلخ در نخستین بازی سال جدید

تیم فوتبال داماش گیلان با قبول شکست در برابر نفت امیدیه راه سختی برای صعود به رقابتهای لیگ یک را پیش روی دارد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه داماش گیلان، در چارچوب دیدارهای هفته سوم مرحله نهایی رقابتهای لیگ دسته دو، تیم فوتبال داماش گیلان در استادیوم شهدای نفت امیدیه به مصاف تیم فوتبال نفت امیدیه رفت و در پایان با نتیجه یک بر صفر مغلوب میزبان خود شد تا در ادامه کار راه سختی را برای صعود به رقابتهای لیگ یک پیش روی داشته باشد.
تنها گل این بازی را نصرالله درفشی در دقیقه 37 برای نفت امیدیه به ثمر رساند.
محمد صالحی، حسن رمضانی و محمد مختاری از داماش در این بازی از داور کارت زرد دریافت کردند. ضمن این که یکی از بازیکنان نفت امیدیه هم در دقیقه 95 به دلیل دریافت کارت زرد دوم بابت اتلاف وقت از زمین مسابقه اخراج شد. همچنین حامد طباطبایی مربی داماش هم در طول بازی ازروی نیمکت اخراج شد.

ترکیب داماش در این دیدار: مجتبی فرهادی، محمد مختاری، کنعان طاهرنژاد، محمد صالحی ( از دقیقه 76 مسعود روزبهانی)، بابک رمضانی پور، حسین نظیری ( از دقیقه 6 شروین بزرگ) ، محمد همرنگ ، هادی سهرابی ( از دقیقه 46 حسن رمضانی)، حامد اکبری پور، علیرضا صبوری و امین متوسل زاده
سرمربی : هادی طباطبایی

حواشی بازی :
پس از سوت پایان مسابقه، این دیدار به تشنج کشیده شد. هنگامی که هادی طباطبایی پس از سوت پایان بازی با داور مسابقه صحبت و به تصمیمات وی معترض بود ، دو نفر با لباس شخصی منتسب به باشگاه نفت امیدیه به سرمربی داماش حمله ور شده و موجب به هم ریختن اوضاع شدند. پرتاب نارنجک و بطری و نیز فحاشی های هواداران نفت امیدیه هم به این ماجرا اضافه شد تا با کشیده شدن شلوغی و تشنج به پشت در رختکن داماش ، داماشی ها مدت زیادی را در رختکن محبوس بمانند. در این میان پرتاب نارنجک جلوی پای حسین نظیری موجب صدمه دیدگی او و نیزضربه یکی از افراد ناشناس ورود کرده به ماجرا ، موجب کبودی روی گوته علیرضا صبوری شد. همچنین هادی طباطبایی هم مورد آماج توهین ها و نیز هل دادن ها قرار گرفت. امیدواریم در ادامه کار تامین نظم و امنیت در دیدار های آینده این مرحله با دقت و حساسیت بیشتر و بهتری انجام شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *