آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / مهندس الطافی: طباطبایی در ورزش کشور یک برند است

مهندس الطافی: طباطبایی در ورزش کشور یک برند است

مدیر عامل باشگاه داماش گیلان اظهار امیدواری کرد که داماش به جایی برسد که لایق فوتبال رشت است.

به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان، متن کامل صحبت های مهندس محمدمهدی الطافی در مراسم معارفه هادی طباطبایی به عنوان سرمربی جدید باشگاه داماش گیلان را در ادامه خواهید خواند:

• پذیرش پیشنهاد سرمربیگری داماش نشان از انگیزه و خلوص نیت طباطبایی دارد

مهندس الطافی ضمن ابراز خوشحالی از بازگشت یکی از سرمایه های فوتبال رشت به داماش، اظهار داشت: از هادی طباطبایی که در این برهه از زمان، حیثیت سیاسی و اجتماعی خود را گذاشته تا برای شهرش البته با حضور، غیرت و همیت شما بازیکنان افتخار کسب کند، تشکر می کنم. آقای طباطبایی نیازی به معرفی ندارند، ولی برای احترام به جمع و بنا بر وظیفه، بنده آقای سیّد هادی طباطبایی را به عنوان سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان معرفی می کنم و برای ایشان آرزوی توفیق دارم.
وی افزود: باعث خوشحالی همه ماست که هادی طباطبایی دوباره به خانه خودش برگشته و با وجود داشتن پیشنهادات و موقعیت های بالاتر، این مسئولیت را با خلوص نیّت و بدون کوچکترین حرف و حدیثی قبول کرده است. البته با توجه به خصوصیت اخلاقی و زندگی خانوادگی و آن مَنِشی که دارند و محیط اجتماعی که در آن بزرگ شده اند، غیر از این از ایشان انتظار نداشتم و باز هم از ایشان تشکر می کنم.
مدیر عامل باشگاه داماش گیلان در ادامه تصریح کرد: ایشان در این شرایط حساس، سرمایه بزرگی را برای داماش آورده اند و آن اعتبار و شخصیت است. طباطبایی در ورزش کشور یک برند به حساب می آید و همه شما افتخارات و سوابق ورزشی ایشان را بهتر از بنده می دانید.

• ۲۶ سال است که طباطبایی را می شناسم؛ او هم موفق است هم نمونه

الطافی با یادآوری خاطرات دوران شروع فوتبال هادی طباطبایی از فوتبال رشت خاطرنشان کرد: آشنایی من با هادی به ۲۶ سال قبل بر می‌گردد. آن زمان که ایشان حدود ۱۷ سال سن داشتند، بنده هم به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال رشت انجام وظیفه می کردم. جوانی بسیار برازنده، با انرژی و پتانسیل بسیار بالا و اشتیاق فراوان برای رشد.
مدیرعامل داماش گیلان در ادامه گفت: در آن زمان ما به لیگ سطح اول کشور رفته بودیم، کسانی که با هادی هم بازی بودند، همه قَدَر بودند. ایشان یک رقابت سخت و تنگاتنگی را با افرادی داشت که به تیم ملی هم دعوت شده بودند. در آن زمان شاید همه فکر می کردند که انتخاب این باشگاه و با این بازیکنان شاید انتخاب درستی نباشد. اما من این انگیزه و تلاش لازم را در این جوان دیده بودم. در آن زمان به خاطر اینکه تیم در سطح اول کشور حضور داشت، تمرینات بیشتری انجام می شد و ایشان که دانش آموز دبیرستان هم بودند، علاوه بر اینکه با تیم تمرین می کرد، وقت های زیادی را در تنهایی خودش به تمرین اختصاص داده بود و من نگران تحصیل ایشان بودم. بنده به وی گفتم که برای ادامه تحصیل باید به دانشگاه برود و ورزش را هم دنبال کند. با هم قرار گذاشتیم و او قول داد که چند سال به من وقت بدهید، هم دانشگاه می روم و هم تیم ملی.
وی خاطرنشان کرد: شرایط به گونه ای بود که ما نتوانستیم به دلیل مشکلات مالی تیم را نگه داریم و آقای طباطبایی به باشگاه استقلال تهران رفت. هم در آن زمان و هم در حال حاضر، جلوی رشد یک بازیکن را نمی گیرم. اگر شرایطی برای بازیکن فراهم بشود، صددرصد بدانید که به او رضایت نامه می دهیم تا به هدفش برسد. آن زمان هم با توجه به مخالفت هایی که بود، اجازه دادم تا هادی به استقلال برود و بعد از آن هم با همدیگر در تماس بودیم و تمام موفقیت های ایشان را پیگیری می کردم. خوشبختانه، هادی با تلاشی که کرد، در هر دو زمینه موفق شد و علاوه بر موفق شدن، نمونه شد.

• امیدورم توانمندی های طباطبایی به موفقیت داماش کمک کند

الطافی با اشاره به توانمندی هادی طباطبایی گفت: باید قدر چنین فردی را بدانیم و از او بهترین استفاده را ببریم. آرزو می کنم همانطور که ایشان در زمان بازی خود، سریع رشد کرده و به بهترین مدارج ورزشی رسیده، باشگاه داماش را نیز با کمک اعضای محترم هیئت مدیره، کادرفنی و جوانان بسیار برازنده و موقّری که داریم، به آن جایی برساند که لایق رشت باشد، یعنی همان ارزشی که همیشه داماش برای گیلان داشته. آرزو می کنم که با پشتکار و تلاش شما، این موفقیت نصیب ما بشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.