آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / مصاف حساس برق و داماش درایستگاه ماقبل پایانی با انگیزه زنده نگه داشتن امید صعود

مصاف حساس برق و داماش درایستگاه ماقبل پایانی با انگیزه زنده نگه داشتن امید صعود

تیم فوتبال داماش گیلان در هفته نهم و ماقبل پایانی مرحله نهایی رقابتهای لیگ دسته دو ، مهمان تیم فوتبال برق جدید فارس خواهد بود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه داماش گیلان، این دیدار روز دوشنبه، هجدهم اردیبهشت ساعت 16:45 دقیقه در استادیوم شهید دستغیب شیراز برگزار خواهد شد.
نتیجه این دیدارنقش زیادی در تعیین تیم دوم این گروه برای راهیابی به دیدار پلی آف رقابتهای لیگ دو دارد و از این جهت این بازی از اهمیت ویژه ای برای لاجوردی پوشان شهرباران و نارنجی پوشان شیرازی برخوردار است و در این میان داماشی ها برای زنده نگه داشتن امید صعود، نیاز به کسب سه امتیاز این مصاف دارند تا پس از آن امیدوارانه در آخرین دیدار خود در خانه پذیرای شهرداری ماهشهر شوند. در سوی دیگر میدان شیرازی ها هم در آخرین دیدار خانگی خود به نیت رسیدن به پیروزی پای به میدان خواهند گذاشت تا امیدوار به صعود باقی بمانند.
در حاضر برق جدید فارس با یازده امتیاز از هشت بازی در رده دوم جدول رده بندی گروه ” ب” مرحله نهایی رقابتهای لیگ دو قرار دارد و داماش گیلان هم با کسب نه امتیاز از هفت بازی در رده سوم جدول این گروه جای دارد.
دیدار رفت این دو تیم در رشت با پیروزی یک بر صفر برق جدید فارس به پایان رسید. آن هم در روزی که داماشی ها دو ضربه پنالتی را نیز ازدست داده بودند.
سایر دیدارهای این هفته این گروه ، که به طور همزمان با این بازی برگزار خواهند شد ، به شرح ذیل می باشند:

شهرداری فومن – شهرداری ماهشهر
نفت امیدیه – شهرداری کاشان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *