آموزش وردپرس
خانه / اخبار / پیروزی شیرین در قلعه عقابها در ضیافت پنالتی ها / صعود داماش به یک هشتم جام حذفی

پیروزی شیرین در قلعه عقابها در ضیافت پنالتی ها / صعود داماش به یک هشتم جام حذفی

سایت رسمی داماش گیلان- لاجوردی پوشان شهر باران با پیروزی در مقابل چوکا در ضربات پنالتی ، به دور یک هشتم نهایی رقابتهای جام حذفی صعود کردند.

مرحله یک شانزدهم نهایی رقابتهای جام حذفی فوتبال کشور

شنبه، بیست و چهارم شهریور 97 – ساعت 16:30

استادیوم پوریای ولی تالش – تماشاگر : بیش از پنج هزار نفر

چوکا تالش 0 (3)

داماش گیلان 0 (4)

داور: وحید کاظمی     کمک ها: علی اکبر عظیم پور و اسماعیل احمدی

داور چهارم: مهرداد خسروی    ناظر داوری: کریم اصغرزاده

کارت زردها:

میثم میرپسندیده، امیرحسین دهقان، میلاد پورمحسن، حسن نیازی و آزاد جعفرزاده از داماش گیلان

هادی سهرابی و احسان عبدی از چوکا تالش

داماش گیلان: بهنام لایقی فر، امید قربانی، امیرحسین دهقان، آزاد جعفرزاده، میلاد پورمحسن، محمد رستمی (از دقیقه 40 حسن نیازی)، میثم میرپسندیده، جابر نصیری، مرتضی حیدری ( از دقیقه 86 میلاد پوصف شکن) ، عباس کندل و سعید باقرپسند (از دقیقه 100 علی آل کثیر)

سرمربی: سیامک فراهانی

 چوکا تالش: مصطفی زینعلی، سید هادی موسوی، نیما دلاوری، میلاد جلالی، محمد جعفری، هادی سهرابی، علی مصطفایی، احسان عبدی، محمد دادرسی، سامان نورمحمدی و علی عسگری

سرمربی: اصغر رسول زاده

شرح کلی بازی:

مصاف نفس گیر چوکا و داماش در صد و بیست دقیقه با تساوی بدون گل به پایان رسید تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود. در ضربات پنالتی داماشی ها با نتیجه 4 بر 3 بر چوکا غلبه کردند و به دور یک هشتم نهایی جام حذفی راه یافتند.

میلاد پورصف شکن، عباس کندل، علی آل کثیر و جابر نصیری در ضربات پنالتی برای داماش به گلزنی پرداختند و ضربه حسن نیازی توسط دروازه بان چوکا دفع شد.

همچنین ضربه اول بازیکن چوکا به خارج از چهارچوب زده شد و ضربه پنجم این تیم را نیز بهنام لایقی فر گلر داماش با یک واکنش دیدنی مهار کرد.

در طول بازی دو تیم بازی درگیرانه و نزدیکی را ارایه کردند که در این میان برتری نسبی و خلق موقعیت های بهتر گلزنی نیز با داماش گیلان بود.

این نکته را نیز نباید از یاد برد که داماشی ها سه محروم به نامهای محمد مختاری، امیر تیزرو و محمد طالبی و چند بازیکن مصدوم چون کنعان طاهرنژاد، جاسم یاسرالهایی ، آرمین منفرددوست و حامد اکبری پور داشته و در دقیقه 40 نیز محمد رستمی را به دلیل مصدومیت به اجبار از ترکیب خود خارج کردند.

حواشی:

بازی چوکا و داماش با استقبال پرشور هواداران همراه بود. به طوریکه جای جای قلعه عقابها به تسخیر تماشاگران در آمده بود و جای سوزن انداختن نبود.

هواداران تالش و گیلک روز زیبایی را رقم زدند و بازی به دور از هرگونه حاشیه کاذبی برگزار شد. این نکته در واقع نقطه عطف این دیدار بود .

این دیدار به طور مستقیم از شبکه باران پخش شد.

محمد رستمی در دقیقه 40 به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو از زمین بازی خارج شد.  او در این بازی کاپیتان داماش بود و پس از خروج وی بازوبند کاپیتانی به میثم میرپسندیده رسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.