آموزش وردپرس
خانه / اخبار / مدیر عامل باشگاه داماش گیلان: استفاده از استعدادهای بومی از الویت های این باشگاه است

مدیر عامل باشگاه داماش گیلان: استفاده از استعدادهای بومی از الویت های این باشگاه است

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان از استارت تمرینات این باشگاه از هفته آینده خبر داد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه داماش گیلان ، مهندس محمد مهدی الطافی در خصوص آماده سازی باشگاه داماش گیلان برای حضور در فصل آینده رقابتهای لیگ دسته دو اظهارداشت: برنامه ریزی فصل آینده را با هماهنگی آقای رضایی سرمربی باشگاه انجام داده و طبق آن مرحله به مرحله پیش خواهیم رفت و اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.
وی ادامه داد : با توجه به نیاز تیم و نظر سرمربی در حال مذاکره با بازیکنان مدنظر و جذب آنها بوده و در زمان مناسب و توافق نهایی قطعا از طریق روابط عمومی و رسانه باشگاه اعلام خواهیم کرد. همچنین لیست کادر فنی هم در حال تکمیل شدن بوده و پس از آن رسانه ای خواهد شد.
مدیرعامل داماش گیلان با اشاره به اینکه این باشگاه نگاه ویژه ای در فصل جاری به بومی گرایی داشته تصریح کرد: مدیریت کلان باشگاه از مدتی پیش به دنبال راه اندازی آکادمی باشگاه و به دنبال آن استعداد یابی بوده و در همین راستا در صدد ثبت نام از نفرات رده های سنی پایه برآمده ایم که از هفته آینده هم تست گیری از آنها به عمل خواهد آمد تا به نوعی این اقدام هم استارت رسمی بخورد.
وی اضافه کرد: قرار بود که این تست از روز شنبه در استادیوم شهید عضدی آغاز شود اما با توجه به اینکه جلسه هماهنگی با هیات فوتبال به جهت روشن شدن تکلیف در مورد زمین امروز ( شنبه ) ، لذا این تست از فردا ( یکشنبه )شروع خواهد شد. مکان برگزاری هم اطلاع رسانی خواهد شد.
الطافی با بیان اینکه این تست زیرنظر سرمربی و کادر فنی باشگاه انجام خواهد شد ، گفت : آقای رضایی هم اعتقاد ویژه ای به استعدادیابی و بهره مندی از از پتانسیل بازیکنان مستعد و توانمند دارند. از ابتدای همکاری و در جلسه هماهنگی ای که با ایشان داشتیم ، استفاده از استعدادهای بومی یکی از اهداف و اولویت های این فصل باشگاه می باشد.
وی همچنین گفت: شروع تست استعداد یابی که از هفته آینده برگزار می شود در واقع استارت آماده سازی ما برای فصل جدید است و در کنار آن و با توجه به کیفیت این تست و نظر سرمربی باشگاه با هماهنگی های لازم تمرینات نفرات بزرگسال هم یا از اواخر این هفته و یا از ابتدای هفته بعدی آغاز خواهد شد تا مهیای حضوری قدرتمند در فصل آتی شویم.
مدیر عامل داماش گیلان در پایان خطرنشان کرد: به دنبال پیگیری برنامه های باشگاه خواهیم بود تا به امید خدا بتوانیم فصل خوبی را برای هواداران خود رقم بزنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *