آموزش وردپرس
خانه / اخبار / مدیر رسانه ای داماش گیلان: جام حذفی فرصت خوبی بود تا اعلام کنیم که داماش گیلان با هوادارانش زنده است/ داماش به دنبال بازگشت به گذشته پرفروغ خود است

مدیر رسانه ای داماش گیلان: جام حذفی فرصت خوبی بود تا اعلام کنیم که داماش گیلان با هوادارانش زنده است/ داماش به دنبال بازگشت به گذشته پرفروغ خود است

مدیر رسانه ای داماش گیلان گفت: با تمام توان و بضاعت خود در جام حذفی پیش رفتیم و این جام را فرصتی برای اعلام زنده ماندن داماش گیلان برشمردیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه داماش گیلان،  میثم محبوب در نشست خبری پس از پایان بازی تیم های صنعت نفت آبادان و داماش گیلان در جام حذفی، پیش از صحبت‌های سرمربی این باشگاه،  در جمع خبرنگاران ضمن تبریک این برد به آبادانی ها اظهار داشت: با تمام توان و بضاعت خود در جام حذفی شرکت کرده و به پیش آمدیم. جام حذفی را فرصت خوبی دانستیم تا به جامعه فوتبال کشور اعلام کنیم که داماش گیلان این باشگاه محبوب و پر هوادار گیلانی با پشتوانه هواداران پر شور خود هنوز زنده است.

وی ادامه داد:  امسال با تیمی بومی و با تلاشهای مالک خصوصی،  درایت کادر فنی و با حمایت هواداران خود به دنبال صعود به رقابتهای لیگ دسته اول هستیم.

مدیر رسانه ای داماش گفت: تمام تلاش و هم و غم مجموعه فعلی داماش گیلان این است که این تیم اصیل و پرهوادار به جایگاه واقعی و گذشته پر فروغ خود بازگردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.