آموزش وردپرس
خانه / اخبار / مدیرعامل داماش گیلان: رسیدن به نیمه نهایی جام حذفی حاصل زحمت همه اعضای باشگاه است/ هدف اصلی ما صعود به لیگ یک می باشد

مدیرعامل داماش گیلان: رسیدن به نیمه نهایی جام حذفی حاصل زحمت همه اعضای باشگاه است/ هدف اصلی ما صعود به لیگ یک می باشد

سایت رسمی داماش گیلان – مدیر عامل داماش گیلان گفت: مصمم تر از قبل برای رسیدن به هدف اصلی خود که صعود به لیگ دسته اول است تلاش می کنیم.
مهندس محمد مهدی الطافی در گفتگو با سایت رسمی داماش گیلان، در مورد راهیابی داماش به جمع چهار تیم برتر جام حذفی اظهار داشت: خوشبختانه توانستیم از فرصت حضور در جام حذفی بهترین استفاده را کنیم. این موفقیت حاصل درایت سرمربی و کادرفنی، تلاش و تعصب بازیکنان و زحمات همه اعضای باشگاه می باشد و به همه آنها تبریک و خسته نباشید می گویم.
وی افزود: از اینکه توانستیم با صعود به مرحله نیمه نهایی بار دیگر هواداران عزیز خود را خوشحال کنیم ، خدا را شاکریم و البته هنوز کار اصلی ما که صعود داماش به لیگ دسته اول است، باقی مانده که امیدوارم در پایان فصل این هدف نیز تحقق یابد.
مدیر عامل داماش با تشکر از همه کسانی که صعود داماش به نیمه نهایی جام حذفی را تبریک گفته اند، اذعان داشت: با این همدلی ها و انرژی های مثبت است که می توانیم با قدرت به راه خود ادامه دهیم. از تبریک عوامل محترم هیئت فوتبال گیلان و همینطور همکاری هایی که در این مدت با باشگاه داماش داشته اند تشکر می کنم و امیدوارم با تداوم این تعاملات داماش بتواند نماینده شایسته ای برای فوتبال گیلان در لیگ دسته دوم و جام حذفی باشد.
وی در پایان گفت: این دلگرمی ها بیش از پیش ما را برای رسیدن به هدف اصلی مان مصمم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.