آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / مختاری: بازی مقابل کاشان از امنیت لازم برخوردار نبود/کمیته اخلاق رسیدگی کند

مختاری: بازی مقابل کاشان از امنیت لازم برخوردار نبود/کمیته اخلاق رسیدگی کند

مدافع داماش می گوید در بازی مقابل با شهرداری کاشان از امنیت لازم برخوردار نبود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه داماش گیلان، محمد مختاری در مصاحبه ی اختصاصی با “دی اسپورت” درمورد دیدار قبل این تیم مقابل شهرداری کاشان گفت: در روزی که بد بودیم، مغلوب شهرداری کاشان شدیم. در واقع در این مسابقه همه ی ما، از مربی و بازیکن گرفته تا حتی هوادار، بازی را باختیم

کاپیتان داماش درمورد اتفاقات بازی گفت: ازهمان لحظه ی اول که ما مشغول گرم کردن بودیم، کاشانی ها بدون هیچ دلیل خاصی شروع به فحاشی نسبت به مردم رشت کردند و مشخص بود که فحاشی ها از روز قبل از بازی برنامه ریزی شده بود. حتی بعد از بازی رفت در رشت نیز عوامل آنها با ادعاهای غیرواقعی درمورد هوادارانمان سعی در متشنج جو بازی داشتند. در حالیکه تا به حال این تعداد هوادار را در دیدارهای خودشان ندیده اند.

آنها حتی پس از آمدن ما به کاشان نیز، شروع به فحاشی کردند و هواداران و بازیکنان ما هیچ توجهی به این حرکت آنها نشان ندادند. زیرا هم داماش هم هواداران آن، تجربه برخورد با برخوردهای بدتر از اینها را نیز در شهرهایی مانند انزلی، تهران، آبادان و سایر شهرها داشته اند.

کاشانی ها پس از اینکه دیدند تلاش های آنها از روبرو با ناکامی همراه شده است، اقدام به شیطنت در جایگاه ویژه نمودند و به هرحال هر انسانی حدتحملی دارد و هواداران ما پس از مشاهده فحاشی ها و رفتارهای کاشانی ها و همچنین قضاوت ناعادلانه ی داور، از خود واکنش نشان دادند.

وی در ادامه اشاره ای نیز به داوری مسابقه کرد و گفت: داوری بازی را خوب آغاز کرد اما پس از آنکه کاپیتان تیم کاشان دراعتراض به دریافت کارت زرد به او دست درازی کرد، سوت های وی درادامه مسابقه بصورت کاملا آشکار به سود تیم کاشان شد.

وی با اشاره به صحنه ای که داور مسابقه را نیمه تمام گذاشت، گفت: داور می بایست در آن صحنه تیم آنها را ٩ نفره می کرد اما اشتباهی به یکی دیگر از بازیکنان آنان کارت زرد داد و پس از اینکه از کمک داوران نام بازیکن خاطی را پرسید و آنها نیز نام اورا نمی دانستند!!! اقدام به ایجاد وقفه در بازی کرد و جالب آنکه بازیکنان کاشان نیز با وی ترکی حرف میزدند و ما نیز چیزی از ترکی حرف زدن آنها متوجه نمی شدیم. اما به هر صورت داور مسابقه به بهانه ی سنگی که بسوی کمک داور پرتاب شده بود بازی را قطع کرد.
جالب است بدانید این همان سنگی بود که کاشانی هادر نیمه اول بسوی کمک داور پرتاب کردند و این عامل بهانه ای برای قطع بازی در نیمه دوم شد.

به هرصورت داور نباید بازی را بدلیل پرتاب آب معدنی قطع کند زیرا درجاهای دیگر ، حدود بیست هزار نفر به داور فحاشی می کنند اما بازی ادامه می یابد وی امنیت بازی را نیز در حد فاجعه بار توصیف کرد و با بیان اینکه تنها سه سرهنگ را ( بدون سرباز) مأمور تأمین امنیت بازی کرده بودند، ادامه داد: اگر هواداران کاشان در آن لحظه از هواداران ما نمی ترسیدند و به سوی آنها حمله می کردند، فاجعه بسیار بدتری شکل می گرفت و مطمئنا حضور تنها سه یا چهار مأمور، نمی توانست امنیت بازی را تضمین کند. در واقع هواداران ما غیر از خودشان کسی را نداشتند و هیچ نیرویی برای امنیت آنها وجود نداشت.

وی در مورد سه بازی آینده نیز گفت: ما همیشه به امید تیم های دیگر نشسته ایم و به همین خاطر فرصت های بسیار خوبی را از دست داده ایم. ما اگر در دو بازی خانگی مقابل برق و کاشان پنج امتیاز را ازدست نمی دادیم، الان با سیزده امتیاز شانس مسلم صعود به لیگ یک بودیم. ما در مقابل برق دو پنالتی را از دست دادیم و کاشان نیز تیمی نبود که بتواند در رشت از ما مساوی بگیرد و حتی در زمین خودش مارا ببرد.

با این وجود ما اگر بتوانیم در سه بازی آینده خود،٧امتیاز بگیریم از شانس خوبی برای صعود بعنوان تیم اول برخوردار خواهیم و حتی اگر نتوانیم به عنوان تیم اول صعود کنیم می توانیم به عنوان تیم دوم راهی پلی آف شویم تا حداقل از شرمندگی هوادارانمان خارج شویم

بازیکن داماش در پایان در مورد شرایط مالی داماش گفت: بازیکنان تیم ما تا این لحظه حدود 50 درصد از قرارداد خود را دریافت نموده است.

به هرصورت آقای حاجی پور زحمت نگه داری از تیم را از ابتدای فصل تاکنون کشیده است. اما تیم داری نیز سختی های خاص خود را دارد و ایشان تاکنون سختی های زیادی را متحمل شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *