آموزش وردپرس
خانه / دسته‌بندی نشده / محمد رضا حاجی پور: تلاش می کنیم شکست برابر چوکا را جبران کنیم/ از هواداران تشکر می کنم

محمد رضا حاجی پور: تلاش می کنیم شکست برابر چوکا را جبران کنیم/ از هواداران تشکر می کنم

سایت رسمی داماش گیلان- سرپرست داماش گیلان گفت: داور در برابر اتلاف وقت های مکرر بازیکنان چوکا می بایست بهتر و محکم تر برخورد می کرد.

به گزارش سایت رسمی داماش گیلان، محمدرضا حاجی پور پس از پایان دیدار چوکا و داماش اظهار داشت: کادر فنی و بازیکنان داماش در این دیدار تمام توان خود را به کار گرفتند و تلاش زیادی انجام دادند، اما روز فوتبالی ما نبود و متاسفانه روی اشتباهات دو گل دریافت کردیم و نتیجه را واگذار کردیم.
وی ادامه داد: حریف هم در نیمه دوم با اتلاف وقت و تاخیر مکرر در جریان بازی سعی در حفظ برتری خود داشت.
حاجی پور با بیان اینکه تلاش می کنیم تا این شکست را در هفته های آینده جبران کنیم، اذعان داشت: ما به درایت کادر فنی و توانایی و تعصب بازیکنان خود ایمان داریم و به دنبال کسب نتیجه در دیدارهای پیش روی خواهیم بود.
وی افزود: از هواداران خود که در این بازی هم داماش را تنها نگذاشته و با حضور در تالش از تیم خود حمایت کردند تشکر می کنم.
سرپرست داماش با گلایه از رفتار تعدادی از هواداران چوکا گفت: تعجب می کنم که رفتار امروز تعدادی از هواداران چوکا متفاوت از دیدار جام حذفی بود. البته به غیر از تعدادی از هواداران چوکا که با استقرار در کنار هواداران داماش اقدام به توهین به آنها و مردم رشت کردند، سایر هواداران چوکا به تشویق تیم خود پرداختند. رفتار این تعداد برای ما جای تعجب داشت و از خویشتن داری هواداران داماش در برابر این توهین ها تشکر می کنم.
وی در مورد داوری گفت: مهمترین مساله بازی اتلاف وقت های پیاپی زمان بازی از سوی بازیکنان چوکا بود که به نظرم داور می بایست در این مورد بهتر و محکم تر برخورد می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.