آموزش وردپرس
خانه / اخبار / مازیار ربیعی فر: هدفم ادای دین به رشت و داماش است/به چیزی جز کمک به داماش فکر نمی کنم

مازیار ربیعی فر: هدفم ادای دین به رشت و داماش است/به چیزی جز کمک به داماش فکر نمی کنم

سرمربی جدید داماش گیلان گفت: در شرایط فعلی کار سختی پیش روی داریم و هدفم فقط کمک به داماش است.

مازیار ربیعی فر در گفتگو با وبسایت رسمی داماش گیلان در مورد حضورش به عنوان سرمربی در داماش اظهار داشت: همانطور که می دانید در آستانه شروع بازی های نیم فصل دوم رقابتهای لیگ یک داماش در شرایط خاصی قرار داشت و بنده در “روز رشت” برای تیم شهرم (رشت) با درخواست مدیریت باشگاه و به رغم اینکه شاید خواسته فعلی خودم هم نبود، این مسئولیت سنگین را قبول کردم تا دین خود نسبت به رشت و داماش را ادا کنم.

وی ادامه داد: هدفم کمک به داماش است و به چیزی جز این فکر نمی کنم. بی تعارف کار سختی در پیش داریم و همه و همه از هواداران گرفته تا بازیکنان و کادر فنی باید به این داماش کمک کنیم.

سرمربی داماش گیلان با تشکر از زحمات سیامک فراهانی و مربیان قبلی گفت: آقای فراهانی زحمات زیادی در مدت حضورشان در داماش کشیدند و به ایشان خسته نباشید می گویم. اکنون که این وظیفه خطیر بر عهده بنده است تمام تلاشم را برای موفقیت داماش انجام می دهم.

وی اضافه کرد: همه باید تلاش کنند تا به حل مشکلات داماش کمک شود. آقای حاجی پور یکه و تنها بار مشکلات را به دوش می کشد و اکنون که ایشان تمام زحمت خود برای داماش را می کشند باید مورد همراهی و کمک قرار گیرد.

ربیعی فر همچنین خاطرنشان کرد: سالها در فوتبال و ورزش همین شهر فعالیت داشته ام و سوابقم مشخص است. نه کیسه ای دوخته ام و نه نیت دیگری داشته و دارم. در شرایط فعلی برای خدمت به داماش در اینجا حضور دارم و امیدوارم بتوانم روسفید شوم.

وی افزود: با توجه به اینکه بچه این شهر هستم و در همین تیم بزرگ شده ام، رزومه ام در این تیم مشخص است و در همین تیم جایگاه داشته و دارم و نیازی نیست که زیر پای کسی را خالی کرده تا جایگاهی در این تیم بگیرم. من سالها در تیم به عنوان بازیکن و مربی حضور داشته ام و اتفاقا خیلی ها را بنده به فوتبال این شهر معرفی کرده ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.