آموزش وردپرس
خانه / اخبار / مازیار ربیعی فرد: در مقابل آرمان گهر روز خوب ما نبود/ مستحق شکست با سه گل نبودیم

مازیار ربیعی فرد: در مقابل آرمان گهر روز خوب ما نبود/ مستحق شکست با سه گل نبودیم

سشرمربی داماش گیلان با عذرخواهی از هواداران تیمش بابت شکست در برابر آرمان گهر در سیرجان گفت: اتفاقات نیمه اول روی روند بازی داماش تاثیر منفی داشت و در این شکست نقش داشت.

به گزارش وبسایت رسمی داماش گیلان، مازیار ربیعی‌فرد در پایان دیدار داماش مقابل آرمان گهر سیرجان در کنفرانس خبری اظهار کرد: گل زودهنگام تیم میزبان در موقعیتی مشکوک به آفساید به ثمر رسیده و روی تمرکز بازیکنان داماش تأثیر منفی گذاشت؛ همچنین اخراج کنعان طاهر نژاد و ده نفره شدن هم روی روند بازی ما تاثیر منفی داشت و در نیمه اول خوب نبودیم.

وی ادامه داد: بازیکنان ما در نیمه دوم خوب کار کردند  و موقعیت‌های خوبی نصیب تیم مان شد؛ اگر کمی دقت بیشتری به خرج می‌دادیم بازی به‌تساوی کشیده می‌شد.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان با تأکید بر اینکه گل‌های میزبان در نیمه دوم روی ضد حملات به ثمر رسید، افزود: فوتبال روی خوشش را به داماش نشان داده و  در مجموع روز خوبمان نبود؛ بابت این شکست از هواداران عذرخواهی می‌کنیم و با تلاش مضاعف در دیدارهای آتی این نتیجه را جبران کرده و در دیدارهای دور از خانه بهتر عمل خواهیم کرد.

ربیعی‌فرد در پاسخ به پرسش خبرنگاری در مورد سابقه درخشان داماش و اینکه این تیم چرا اکنون از جایگاه اصلی اش فاصله گرفته  بیان کرد: بنده در دورانی که داماش در لیگ برتر حضور داشت به‌عنوان دستیار در این تیم حضورداشته و مقابل تیم‌های بزرگ فوتبال کشور قد علم می‌کردیم؛ داماش تیم بزرگی است و از عقبه درخشانی برخوردار است؛ پس از سقوط این تیم به رقابت‌های لیگ دسته دوم با تغییر مالک مواجه شده و می‌خواهیم دوباره به سطح اول فوتبال کشور بازگردیم.

وی با بیان اینکه مسائل مالی روی بازیکنان تأثیر منفی می‌گذارد، گفت: آقای حاجی پور  یک‌تنه در حال حل مشکلات این تیم بوده و از زحمات وی قدردانی می‌کنم؛ در سال‌های گذشته قرارداد بازیکنان پرداخت‌شده است ولی در فصل جدید تنها پنج درصد قرارداد بازیکنان پرداخت شد.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان درمورد عدم حضور محمد غلامی در ترکیب داماش از ابتدای بازی گفت: غلامی به‌تازگی به تیم فوتبال داماش اضافه‌شده است و به همین دلیل در دیدار مقابل آرمان گهر در ترکیب اصلی حضور نداشت و در نیمه دوم از وجود وی استفاده کردیم، اعتقاد بنده به فوتبال هجومی است و گل‌های دوم و سوم میزبان در ضد حملات به ثمر رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.