آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / مازیار ربیعی فرد: از عدم همراهی برخی بازیکنان داماش دلخور هستم/ برای زنده ماندن داماش با تمام وجود می جنگیم

مازیار ربیعی فرد: از عدم همراهی برخی بازیکنان داماش دلخور هستم/ برای زنده ماندن داماش با تمام وجود می جنگیم

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان با ابراز گلایه از برخی بازیکنان تیمش بابت عدم همراهی در دیدار مقابل مس رفسنجان گفت: با وجود تمام مشکلات و با دستان خالی تا آخر مسیر خواهیم جنگید.
به گزارش وبسایت رسمی داماش گیلان، مازیار ربیعی فرد در پایان دیدار تیمهای داماش گیلان و مس رفسنجان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه داماش بدون تمرین به مصاف صدرنشین لیگ یک فوتبال رفت، اظهار کرد: امروز با پانزده بازیکن غایب به میدان رفتیم و تنها به عشق مردم و عشق به این تیم و شهرمان در میدان جنگیدیم و شرف مان را گذاشتیم. با توجه به اینکه قبلا هم در یک بازی حضور نیافته بودیم اگر بازی نمی کردیم به لیگ دسته سه سقوط می کردیم. با این حال شرایط را پذیرفتیم و از همه بازیکنانی که آمدند و در میدان تلاش کردند ممنون هستم.
وی ادامه داد: مشکلات مالی باعث شد تا تعدادی از بازیکنان نیایند اما از بعضی بازیکنان توقع داشتم که تیم را همراهی کنند چون آینده خیلی از جوانان به این تیم بستگی دارد و خیلی ها توسط این تیم بزرگ شدند و این را نباید فراموش کرد.
سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان با اشاره به کمبود بازیکن تیمش برای این بازی گفت: محمد غلامی به رغم مصدومیت در نیمه نخست ، نود دقیقه برای داماش بازی کرد. در واقع بازیکنی برای تعویض روی نیمکت حضور نداشت. دو تن از این بازیکنان ذخیره ما را گلرهای تیم تشکیل دادند و دست مان روی نیمکت بسته بود.
وی افزود: میثاق جلوه که گل ما را به ثمر رساند بازیکنی نوزده ساله است که امروز برای اولین بار برای داماش در لیگ به میدان رفت.
مازیار ربیعی فر با بیان اینکه تنها به دلیل دینی که نسبت به شهرش دارد امروز بر روی نیمکت داماش حضور پیدا کرد، اذعان داشت: کسی که در این شرایط بیشتر از همه ضربه می بیند سرمربی تیم است. اما بنده حاضرم برای داماش و شهرم فنا شوم اما هر کاری که از دستم بر می آید کوتاهی نکنم تا تیم زنده بماند.
ربیعی فر با بیان اینکه داماش در صورت عدم حضور در ادامه رقابتهای لیگ یک فوتبال، دو رده سقوط می کند، افزود: امشب جلسه اضطراری توسط هیئت مدیره داماش برگزار می شود و به جمع بندی خواهیم رسید. داماش برای برخی بازیکنان سکوی پرتاب بوده، نمونه اش علیرضا جهانبخش است که از تیم فوتبال داماش به فوتبال اروپا رفت. بنده ادعایی ندارم اما در سال 73 و با هفده سال سن از گیلان خارج شدم و با سختی فوتبالم را ادامه دادم و می دانم یک تیم فوتبال چه نقش بسزایی در آینده فوتبال شهر و جامعه فوتبالی دارد و به همین دلیل تمام تلاشم را انجام می دهم و اجازه نمی دهیم سهمیه این تیم از بین برود.
وی خاطرنشان کرد: مشکل مالی بابت سفر و هزینه لجستیکی نداریم. اما مشکل مالی ما مشکل عدم پرداخت مطالبات است و برخی بازیکنان به این دلیل در این دیدار تیم را همراهی نکردند. از بعضی ها ناراحت نیستم اما تعدادی از بازیکنان که از آن ها انتظار عدم همراهی نداشتم ناراحتم و گله دار و به همین دلیل چند نفر از تیم کنار گذاشته می شوند.
سرمربی تیم فوتبال داماش در مورد لغو این بازی به دلیل ویروس کرونا گفت : به دلیل شیوع ویروس کرونا در گیلان اگر بازی لغو می شد بهتر بود ولی به تصمیم سازمان لیگ احترام گذاشته و در زمین حضور پیدا کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.