آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / طنین نام “داماش” در عضدی پس از ۱۱۷ روز، باز هم در مقابل آبادانی ها

طنین نام “داماش” در عضدی پس از ۱۱۷ روز، باز هم در مقابل آبادانی ها

داماش گیلان پس از گذشت ۱۱۷ روز از آخرین بازی خانگی اش در استادیوم عضدی در برابر نفت آبادان در هفته ماقبل پایانی لیگ یک، این بار در هفته دوم لیگ دو میزبان نفت نوین آبادان خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان، در چهارچوب هفته دوم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور، داماش گیلان در نخستین بازی خانگی خود، عصر روز دوشنبه (پانزدهم شهریور) از ساعت ۱۷:۱۵ دقیقه در استادیوم شهید عضدی رشت میزبان تیم فوتبال صنعت نفت نوین آبادان خواهد بود.
گزارش پیش بازی این دیدار را در ادامه با هم می خوانیم:

پیش در آمد: امیدوار به دشت نخستین پیروزی خانگی
آخرین باری که داماشی های گیلان در استادیوم شهید عضدی رشت به میدان رفته اند مربوط می شود به روز ۲۲ اردیبهشت سال جاری که رشتی ها در دیدار ماقبل پایانی خود در فصل گذشته لیگ دسته اول میزبان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بودند و اکنون در تاریخ ۱۵ شهریور و پس از گذشت ۱۱۷ روز این بار البته در چهارچوب هفته دوم لیگ دسته دوم میزبان تیم دوم این باشگاه یعنی صنعت نفت نوین آبادان خواهند بود و بی شک دشت نخستین پیروزی فصل جدید می تواند شکوهمندانه ترین بازگشت پسران شهر باران به میعادگاه قدیمی فوتبال شهرشان یعنی استادیوم شهید دکتر عضدی رشت را رقم بزند، استادیوم پیری که همواره با حضور پر رنگ و پر شور هواداران، روح و جان تازه ای به کالبد قدیمی اش دمیده می شود.
همچنین کسب پیروزی در نخستین نمایش خانگی با حضور هواداران می تواند بهانه خوبی برای فراموش کردن شکست تلخ روز نخست برای داماشی ها باشد.
البته نتیجه رقم خورده برای داماش در هفته نخست یادآور این نکته بوده که در لیگ دو نیز نباید هیچ حریفی را دست کم شمرد و حال می توان انتظار این را داشت که شاگردان رامیز محمداُف با تمام تمرکز و انرژی خود پای به میدان این مصاف بگذارند تا استارت قدرتمندانه خود برای این فصل را با یک هفته تأخیر از استادیوم شهید عضدی رقم بزنند.
در سوی دیگر میدان، صنعت نفت نوین که در هفته اول به دلیل روشن نبودن وضعیتشان غایب بودند از انگیزه بالایی برای اثبات خودشان برخوردارند و حریف آسانی به حساب نمی آیند، به خصوص که آنها از سرزمینی می آیند که چون شمال ایران در فوتبال کشورمان دارای جایگاه ویژه و مشخصات مخصوص خودشان هستند.
بی شک تقابل دو سبک فوتبالی نمایندگان قطب های شمالی و جنوبی فوتبال کشور دیدنی ها و جذابیت های خاص خود را به دنبال دارد.

اولین مصاف رودرروی دو تیم
این دیدار در واقع نخستین تقابل داماش با تیم فوتبال صنعت نفت نوین آبادان می باشد، البته دیدارهای رودرروی زیادی تاکنون مابین داماش و صنعت نفت آبادان (تیم اول شرکت نفت) چه در لیگ برتر و چه در لیگ دسته اول به انجام رسیده، اما این اولین باری است که داماش در این سطح از فوتبال کشور حضور یافته و به دلیل اینکه تاکنون با این تیم در یک رده حضور نداشته، جدالی میان این دو تیم برگزار نشده است. باید منتظر ماند و دید که نخستین تقابل داماش و نفت نوین به سود کدام سرمربی رقم خواهد خورد، رامیز محمداُف یا علی بهداروندان؟

هواداران برگ برنده داماش
داماش این هفته در خانه بازی می کند و از امتیازات میزبانی برخوردار خواهد بود، اما حمایت هواداران پرشور این تیم بی شک مهمترین برگ برنده لاجوردی پوشان شهر باران در این دیدار خواهد بود، هوادارانی که در این چند سال اخیر با حمایت های خود در لیگ برتر و لیگ آزادگان صحت چنین ادعایی را اثبات کرده اند. حال باید منتظر ماند و دید که هواداران داماش در راه پر پیچ و خم لیگ دو تا چه اندازه پشت تیم محبوبشان خواهند ماند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.