آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / طباطبایی در شبکه سه سیما: شرایط داماش نسبت به گذشته بهتر شده | با تلاش شخصی در صدد رفع مشکلات داماش هستند

طباطبایی در شبکه سه سیما: شرایط داماش نسبت به گذشته بهتر شده | با تلاش شخصی در صدد رفع مشکلات داماش هستند

سرمربی داماش گیلان گفت: فوتبالم را سی سال پیش در رشت از باشگاهی شروع کردم که ریشه داماش فعلی است.

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه داماش گیلان، سید هادی طباطبایی که به عنوان کارشناس دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و نفت تهران در چهارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور، در استودیو برنامه زنده “فوتبال برتر” شبکه سه سیما حضور داشت صحبت می کرد، سخنان خود را با اشاره به سرمربیگری خود در داماش گیلان و بیان وضعیت این روزهای این تیم شروع کرد.
سرمربی داماش گیلان در ابتدای صحبت های خود با اشاره به شروع فوتبالش از رشت اظهار داشت: فوتبالم را سال ۶۵ از باشگاه استقلال رشت آغاز کردم. تیمی که ریشه ی داماش فعلی است و در حال حاضر هم خودم سرمربی این تیم هستم. البته پیش از این در سطح ملی مربیگری کرده و از سال ۲۰۱۰ و نیز در دوره اخیر مقدماتی المپیک در دو مقطع در کادرفنی تیم ملی المپیک ایران حضور داشته ام.
وی در مورد شرایط داماش در لیگ دسته دو گفت: شرایط تیم ما در حال حاضر نسبت به گذشته به مراتب خیلی بهتر شده است.

طباطبایی با بیان اینکه فوتبال گیلان بضاعت بالایی دارد، افزود: امیدوارم امسال اتفاقات خوبی برای فوتبال گیلان رقم بخورد، چون هم هواداران بسیار خوبی دارد که در هر شرایطی از تیم خود حمایت می کنند و از بعد دیگر قضیه استعدادهای فراوانی در فوتبال گیلان وجود دارد.
سرمربی داماش گیلان با اشاره به مشکلات فوتبال گیلان، تصریح کرد: نقطه ضعف فوتبال گیلان این است که استانی صنعتی نیست و مردم بیشتر از طریق کشاورزی و صیادی ارتزاق می کنند و از زمانی که فوتبال به سمت اقتصادی شدن رفت، فوتبال گیلان در بحث منابع مالی با مشکل مواجه شده و شرایط سخت شده است. اگر نگاه کنید تیم های فوتبال گیلان و مازندران شرایط مشابهی از این بابت دارند.
طباطبایی همچنین ادامه داد: داماش هم همین گونه است و به مانند خیلی تیم های دیگر گریبانگیر یک سری مشکلات مالی است که به صورت شخصی زحمت کشیده و تلاش می کنند تا این موارد را مرتفع کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *