آموزش وردپرس
خانه / اخبار / صدور آرای انضباطی دیدار تیمهای داماش گیلان و سایپا تهران/داماش مثل همیشه نقره داغ شد

صدور آرای انضباطی دیدار تیمهای داماش گیلان و سایپا تهران/داماش مثل همیشه نقره داغ شد

سایت رسمی داماش گیلان – کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای انضباطی خود در مورد دیدار تیمهای داماش و سایپا در نیمه نهایی جام حذفی را صادر کرد.

به گزارش سایت رسمی داماش گیلان، آرای صادره به شرح زیر است:

دیدار دو تیم داماش گیلان و سایپا برگزار و از سوی تماشاگران تیم داماش گیلان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور مسابقه که تکرار شد و حمله ور شدن دو نفر از لیدرهای تیم پس از اتمام مسابقه به سوی داوران رخ داد. تیم داماش گیلان به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

میثم محبوب، مدیر رسانه ای تیم داماش گیلان به دلیل تهدید داور به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

حسین حاجی پور، سرپرست تیم داماش گیلان به دلیل اهانت به داور مسابقه به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محروم است و باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

شایان ذکر است که رای فوق در حالی صادر شد که به نظر می رسد گزارش تخلفات بسیار بدبینانه و حتی غیر واقعی انجام شده و به گواه مستندات و از جمله فیلم بازی چنین اتهاماتی غیر واقعی به نظر می رسد. به طور نمونه در پایان بازی هواداران داماش در حال جشن و پایکوبی بابت صعود تیم خود به فینال جام حذفی بوده و لیدرهای باشگاه روی سکوها بوده و دلیلی ندارد که هوادار یا لیدر تیم برنده به داور حمله ور شود و یا اینکه تهدید کردن داور بسیار اغراق آمیز و خلاف واقع می باشد.

به هر حال باز هم شاهد نقره داغ شدن داماشی ها به صورت غیرمنصفانه بودیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.