آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / شهرداری ماهشهر 0-0 داماش گیلان/طلسم شکنی در خوزستان با سوغات یک امتیازی + حواشی

شهرداری ماهشهر 0-0 داماش گیلان/طلسم شکنی در خوزستان با سوغات یک امتیازی + حواشی

داماش گيلان در نخستین ایستگاه از مرحله نهایی لیگ دو در ماهشهر به یک تساوی با ارزش دست یافت.

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه داماش گیلان، در چهارچوب دیدارهای هفته نخست مرحله نهایی رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور، عصر امروز (جمعه بیستم اسفند) تیمهای شهرداری ماهشهر و داماش گیلان در استادیوم شهدای ماهشهر به مصاف همدیگر رفتند که این بازی در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

شرح بازی: داماشی ها در این دیدار خارج از خانه بازی خوبی را در برابر میزبان خود انجام دادند. نیمه نخست شاگردان طباطبایی برتر از حریف ماهشهری بوده و چند موقعیت خوب گلزنی نیز بدست آوردند که در این میان بخت با داماشی ها یار نبود. در نیمه دوم میزبان با ارسال توپ های بلند قصد رسیدن به دروازه داماش را داشت و بازی درگیرانه وپایاپایی را از دو تیم شاهد بودیم و در نهایت این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

ترکیب داماش گیلان: مجتبی فرهادی، محمد صالحی، محمد مختاری (c)، محمد همرنگ (حسین نظیری- 65)، آزاد جعفرزاده، مسعود روزبهانی، مجید هوتن، هادی سهرابی (شروین بزرگ -80)، حامد اکبری پور، علیرضا صبوری (حسن رمضانی -87) و امین متوسل زاده
سرمربی: سید هادی طباطبایی

ترکیب شهرداری ماهشهر:
مقداد مالکی،حامد امیرخانی،محمد بختیاری،محمدباشی،هانی تمیمی،مهدی نعیمی،حامد سلیمانی،مهدی سامری،محمد پهلوان، حکیم حزباوی و میلاد جعفری
سرمربی: مجید باقری نیا

نکته ویژه: داماشی ها در مرحله گروهی در سه بازی در خوزستان سه شکست را متحمل شده و بدون امتیاز به رشت بازگشته بودند، اما با این تساوی طلسم خوزستان هم شکسته شد و داماشی ها با سوغات یک امتیازی به خانه بازگشتند.
دو بازیکن از شهرداری ماهشهر از قاضی میدان با دریافت کارت زرد جریمه شدند و در عوض داماشی ها هیچ کارتی در این بازی دریافت نکردند.

حواشی بازی :
اسماعیل حاجی پور مالک باشگاه داماش گیلان ساعتی قبل از بازی به ماهشهر رسیده و در جمع داماشی ها حضور یافت و این بازی را به تماشا نشست. حاجی پور در پایان بازی با حضور در رختکن ضمن خسته نباشید گفتن به کادر فنی، بازیکنان و اعضای باشگاه، بابت این تساوی خارج از خانه به داماشی ها پاداش پرداخت کرد.

مجید باقری نیا سرمربی و امیر خلیفه اصل مربی شهرداری ماهشهر در پایان بازی به سمت داماشی ها آمده و از کیفیت بازی داماش در این دیدار تعریف کردند.
علیرغم اینکه این بازی با حکم کمیته انضباطی بدون تماشاگر اعلام شده بود، اما تعداد زیادی از ماهشهری ها با حضور روی دیوار استادیوم و با بهره گیری از بلندگو دستی و طبل سرو صدا به پا کرده و باعث شدند تا کسی غیبت تماشاگر را در این بازی احساس نکند. آنها در لحظاتی از بازی و به خصوص نیمه دوم که پشت دروازه داماش قرار داشتند، از شعار علیه داماش و گیلانی ها دریغ نکردند!
همانند بازی قبلی مرحله گروهی در ماهشهر، باز هم یکی از اعضای تدارکات باشگاه شهرداری ماهشهر و یکی دو تن از افراد دیگر در ابتدای بازی مانع از تصویربرداری تصویربردار باشگاه داماش شده و او را مجبور به جمع کردن دوربین خود کردند . البته با پیگیری انجام شده نهایتا با تغییر جای فیلمبرداری، این بازی توسط گروه رسانه باشگاه تصویربرداری شد. متاسفانه به مانند بازی قبلی باز هم مدیر روابط عمومی و تصویربردار باشگاه مورد حمله لفظی و اهانت این افراد منتسب به باشگاه شهرداری ماهشهر قرار گرفتند.
بعد از پایان بازی داماشی ها بلافاصله با اتوبوس از ماهشهر عازم اهواز شدند تا با پرواز اهواز-تهران خود را به تهران برسانند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *