آموزش وردپرس
خانه / اخبار / شهرداری فومن 1-2 داماش گیلان/ برد ارزشمند داماش با چاشنی شکست رکورد خانگی فومنی ها

شهرداری فومن 1-2 داماش گیلان/ برد ارزشمند داماش با چاشنی شکست رکورد خانگی فومنی ها

داماش گیلان به یک برد ارزشمند بیرون از خانه در مقابل شهرداری فومن دست یافت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه داماش گیلان، در چهارچوب دیدارهای هفته پنجم و پایانی دور رفت مرحله نهایی رقابتهای لیگ دسته دو، تیمهای فوتبال داماش گیلان و شهرداری فومن در استادیوم آزادی فومن به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی در پایان با نتیجه دو بر یک به سود داماش گیلان به پایان رسید.
کنعان طاهرنژاد در دقیقه 29 و محمد مختاری در دقیقه 54 گلهای داماش را به ثمر رساندند و تک گل فومنی ها در دقیقه 23 توسط مجتبی رستمی به ثمر رسید.
مسعود روزبهانی از داماش در دقیقه 73 با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا داماشی ها با احتساب 5 دقیقه وقت اضافه، 22 دقیقه ده نفره به بازی ادامه دهند.
داماش گیلان با این برد 5 امتیازی شد و در رده پنجم جدول رده بندی قرار گرفت . ضمن اینکه فاصله داماش با صدر جدول در پایان دور رفت سه امتیاز می باشد.
ترکیب داماش گیلان در این دیدار: اشکان توانا، محمد مختاری، کنعان طاهرنژاد، آرمین منفرددوست، مصطفی حاجتی (c)، محمد همرنگ، مسعود روزبهانی، حامد اکبری پور ( از 94 آزاد جعفرزاده) ، علیرضا صبوری (از 78 حسین نظیری) و امین متوسل زاده ( از 60 شروین بزرگ)
سرمربی : هادی طباطبایی

حواشی بازی:
پیش از شروع بازی محمد مختاری در حرکتی ارزشمند بازوبند کاپیتانی را به مصطفی حاجتی سپرد.
متاسفانه شهرداری چی های فومنی در این بازی علاوه بر نتیجه اخلاق را هم باختند. جایی که از یک ساعت مانده به شروع بازی هواداران این تیم بدترین نوع فحاشی ها را نثار داماشی ها کردند. در دقیقه 7 هم کاپیتان این تیم حسن اشجاری به سمت هواداران داماش حرکتی زشت و شنیع انجام داد که البته از نگاه تیزبین داور میدان دور نماند و با کارت زرد جریمه شد.
در پایان بازیبازیکنان و هواداران داماش برای آرام شدن اوضاع بیش از یک ساعت در استادیوم ماندند و در نهایت با اسکورت پلیس از استادیوم خارج شدند. البته به دلیل سنگ پرانی هواداران فومنی شیشه های هر اتوبوس اعزامی هواداران خرد شده و سطح خیبابان منتهی به استادیوم پوشیده از شیشه ریز شده و در این میان آسیب های مختلف و سر و صورت های خونی نصیب هواداران داماش که تنها جرم شان حضور در استادیوم فومن و حمایت از تیم محبوب شان بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.