آموزش وردپرس
خانه / اخبار / شماره 30 داماش به نام جهانبخش بایگانی شد/ حاجی پور: جهانبخش الگوی جوانان داماشی است

شماره 30 داماش به نام جهانبخش بایگانی شد/ حاجی پور: جهانبخش الگوی جوانان داماشی است

مالک باشگاه داماش گیلان اعلام کرد که پیراهن شماره 30 این باشگاه به پاس افتخار آفرینی های علیرضا جهانبخش به نام این بستاره گیلانی بایگانی خواهد شد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه داماش گیلان ، اسماعیل حاجی پور در محل نخستین جلسه تمرین داماشی ها و در روزی که علیرضا جهانبخش مهمان تمرین داماشی ها بود ، در جمع اعضای این باشگاه اظهار کرد: از علیرضای عزیز به خاطر برافراشته نگه داشتن پرچم ایران و گیلان تشکر ویژه می کنم. در کنار این افتخار آفرینی ، خصوصیات ویژه اخلاقی این بازیکن هم ارزشمند است و به همین دلیل او می تواند الگوی مناسبی برای ورزشکاران و به ویژه بازیکنان جوان داماش باشد.
وی ادامه داد : جهانبخش از همین جا شروع کرد و رشد کرد ، فیکس تیم ملی شد و به اروپا رسید.. دلیل اصلی موفقیت او این بود که خواست و توانست. شما بازیکنان جوان داماش هم اگر بخواهید و قدر خودتان را بدانید ، می توانید به مانند علیرضا جهانبخش موفق شوید.
مالک باشگاه داماش خطاب به بازیکنان این باشگاه گفت: با الگو قرار دادن جهانبخش و تلاش و تمرین کردن، هم خودتان پله های ترقی را بپیمایید و هم به موفقیت داماش کمک کنید. امسال تیم را بومی کرده ایم و با نفرات جوان و بومی ادامه می دهیم.
حاجی پورهمچنین تاکید کرد: برای موفق کردن داماش آمده ام و هر آنچه که دارم را برای داماش هزینه کرده و تمام توانم را صرف این تیم و شاد کردن دل هواداران با معرفت این تیم خواهم کرد.
شایان ذکر است که به پاس افتخار آفرینی های علیرضا جهانبخش پیراهن شماره 30 این باشگاه که در دوران حضور جهانبخش در داماش متعلق به او بود ، به نام این ستاره گیلانی بایگانی شد.
پیش از این در ابتدای فصل گذشته پیراهن شماره 12 داماش به نام هواداران این تیم بایگانی شده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *