آموزش وردپرس
خانه / اخبار / سیامک فراهانی: فرصت پیروزی در بم را داشتیم/ به دنبال گرفتن حق خود در مستطیل سبز هستیم

سیامک فراهانی: فرصت پیروزی در بم را داشتیم/ به دنبال گرفتن حق خود در مستطیل سبز هستیم

سایت رسمی داماش گیلان – سرمربی داماش گیلان گفت: بدون توجه به حواشی و مسایل بیرونی با تمام توان در زمین برای رسیدن به هدف خود خواهیم جنگید.

به گزارش سایت رسمی داماش گیلان، سیامک فراهانی در مورد دیدار تیمهای شهرداری بم و داماش گیلان اظهار داشت: بازیکنان ما در برابر شهرداری بم تمام تلاش خود را برای رسیدن به پیروزی انجام دادند و با موقعیت هایی که نصیب ما شد فرصت کسب سه امتیاز را داشتیم اما انگار قسمت نبود که با برد میدان را ترک کنیم.
وی افزود: شهرداری بم تیم خوبی است که با وجود شرایط بد زمین بم فوتبال بازی می کند، آنها هم دنبال فوتبال بازی کردن بودند و موقعیت هایی داشتند. شهرداری بم در بازی رفت در رشت هم جلوی ما فوتبال خوبی ارایه داده بود. دنبال بهانه نیستم اما وضعیت زمین بم خیلی نامناسب بود و اصلا این زمین برایم آشنا نبود و تاکنون در عمر فوتبالی خود چنین زمینی را ندیده بودم.
سرمربی داماش گیلان در خصوص موارد عنوان شده پیرامون تبانی در لیگ دسته دو اذعان کرد: هدف اول و آخر ما صعود به لیگ دسته اول است و تا آخرین لحظه بدون توجه به مسایل حاشیه ای بیرونی با تمام توان و تمرکز برای رسیدن به هدف خود می جنگیم. ما توان خود را در زمین می گذاریم و به دنبال گرفتن حق خود در مستطیل سبز هستیم نه بیرون از زمین و نه در راهروهای فدراسیون.
وی ادامه داد: بدون تردید باید با افراد و تیم هایی که به دنبال زد و بند و کارهای ناپاک هستند، برخورد شود. این مساله را به متولیان امر واگذار می کنیم و امیدوارم که با بررسی ها و پیگیری های لازم عدالت رعایت شود. اما همانطور که گفتم ما کاری به مسایل بیرونی نداریم و فکر و ذهن خود را فقط معطوف به کار خود می کنیم و از الان به فکر بازی مهم خود در برابر سردار بوکان و موفقیت در آن بازی هستیم.
فراهانی در پایان گفت: سه هفته حساس را پیش روی داریم و تلاش می کنیم تا با تلاش خود سرنوشت مان را به بهترین شکل رقم بزنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.