آموزش وردپرس
خانه / اخبار / سیامک فراهانی : بازیکنان داماش سزاوارانه برای کسب این پیروزی جنگیدند/ با تمام توان در برابر سایپا ظاهر می شویم

سیامک فراهانی : بازیکنان داماش سزاوارانه برای کسب این پیروزی جنگیدند/ با تمام توان در برابر سایپا ظاهر می شویم

سایت رسمی داماش گیلان- سرمربی داماش گیلان با تمجید از عملکرد شاگردانش در برابر مس نوین کرمان گفت: بازیکنان داماش با تلاش و جنگندگی بالای خود مستحق این پیروزی بودند. به آنها یک خسته نباشید جانانه و به هواداران هم بابت این برد تبریک می گویم.
به گزارش سایت رسمی داماش گیلان، سیامک فراهانی پس از پیروزی خارج خانه تیمش در مقابل مس نوین کرمان اظهار داشت: قبل از هر چیز این پیروزی را به هواداران اصیل داماش گیلان تبریک می گویم. در کرمان بازی مهمی را داشتیم و نیازمند کسب سه امتیاز بودیم که خوشبختانه با تلاش و جنگندگی بازیکنان به این مهم دست یافتیم.
وی ادامه داد: به بازیکنانم یک خسته نباشید جانانه می گویم. آنها امروز سزاوار این برد بودند و با تمام وجود برای رسیدن به هدف خود جنگیدند . این روحیه خواستن و جنگندگی آنها قابل تحسین است.

سرمربی داماش با تاکید به تداوم این روند تا پایان بازی ها گفت: هدف اصلی ما صعود به لیگ یک است و برای رسیدن به این هدف باید که در بازی های خارج از خانه هم پیروز شویم و در کنار کسب امتیازات خانگی در خارج از خانه هم پر قدرت ظاهر شویم. بازی بعدی ما بعد از مصاف با سایپا باز هم در خارج از خانه در برابر استقلال اهواز است و باید تلاش کنیم که همانند امروز در آن بازی هم نتیجه بگیریم تا با خیالی راحت دو بازی خانگی بعدی خود را انجام دهیم.
فراهانی در مورد دیدار داماش در مقابل سایپا در جام حذفی اذعان داشت: از فردا خودمان را برای مسابقه نیمه نهایی جام حذفی برابر سایپا آماده می کنیم. بی شک به خاطر مردم رشت و هواداران مان هر آنچه که در توانمان است را در درون زمین خواهیم گذاشت و با تمام توان در برابر سایپا ظاهر می شویم تا پس از پشت سر گذاشتن این بازی مهم مجددا تمام تمرکز خود را معطوف بازی های سرنوشت ساز خود در لیگ کنیم.
سرمربی داماش همچنین گفت: وظیفه ما است که برای هوادارانمان جانمان را هم بگذاریم، چون هواداران داماش هم برای این تیم جانشان را گذاشته اند. اگر هواداران نبودند، داماشی ها هم وجود نداشته بود و از بین رفته بود. هواداران داماش و اسماعیل حاجی پور این تیم را سرپا نگه داشته اند و ما هم با تمام وجود برای سربلندی نام این تیم تلاش خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.