آموزش وردپرس
خانه / اخبار / سیامک فراهانی: اولویت اصلی داماش صعود به لیگ دسته اول است/ صعود به مرحله یک چهارم پایانی هدیه داماش به هواداران پرشور

سیامک فراهانی: اولویت اصلی داماش صعود به لیگ دسته اول است/ صعود به مرحله یک چهارم پایانی هدیه داماش به هواداران پرشور

سایت رسمی داماش گیلان- سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان با اشاره به صعود به مرحله یک چهارم پایانی جام حذفی گفت گفت: اولویت اصلی داماش گیلان مسابقات لیگ دسته دوم است و با تمام وجود برای صعود به لیگ دسته اول می جنگیم.

به گزارش سایت رسمی داماش گیلان، سیامک فراهانی در گفت و گو با خبرنگار فارس با اشاره به پیروزی مقابل مقاومت تهران در جام حذفی اظهار کرد: هدف اصلی داماش گیلان در فصل جاری، صعود به رقابت های لیگ دسته اول است و در جام حذفی نهایت تلاش مان را به کار می گیریم.
وی با بیان اینکه حمایت هواداران پرشور داماش وظیفه بازیکنان و کادرفنی را سنگین تر می کند بیان کرد: با تمام وجودمان برای پیراهن مقدس داماش می جنگیم و صعود به لیگ دسته اول حق هواداران داماش است.
سرمربی داماش گیلان با اذعان به بازی جوانمردانه دو تیم افزود: صعود به مرحله یک چهارم پایانی جام حذفی هدیه ما به هواداران داماش است که در سرما و گرما حامی و پشتیبان تیم هستند.
فراهانی با اشاره به مصدومیت علی آل کثیر در جریان بازی تصریح کرد: پیش از این نیز بازیکنانی نظیر محمد رستمی، آرمین منفرددوست، کنعان طاهرنژاد، مرتضی حیدری و حامد اکبری پور را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم ولی داماش یک تیم 25 نفره است و هر بازیکنی به زمین می رود با تمام وجود بازی می کند.
وی با بیان اینکه با برنامه مقابل چوکا در لیگ دسته دوم به میدان می روند بیان کرد: لیگ دسته دوم اولویت اصلی ما است و امیدواریم انتظار هواداران داماش پس از سه فصل در لیگ دسته دوم را خاتمه داده و به لیگ دسته اول صعود کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.