آموزش وردپرس
خانه / اخبار / سیامک فراهانی: از عملکرد بازیکنانم راضی هستم/ کمترین حق هواداران داماش صعود به لیگ یک است/ پاسخی برای مباحث سطحی ندارم

سیامک فراهانی: از عملکرد بازیکنانم راضی هستم/ کمترین حق هواداران داماش صعود به لیگ یک است/ پاسخی برای مباحث سطحی ندارم

سایت رسمی داماش گیلان – سرمربی داماش گیلان گفت: امیدواریم که با تداوم روند خوبمان بتوانیم در پایان فصل به هدف اصلی خود برسیم.

به گزارش سایت رسمی داماش گیلان، سیامک فراهانی پس از پیروزی پر گل داماش گیلان در برابر استقلال اهواز اظهار داشت: بازیکنان داماش در این بازی کیفیت فنی خوبی را ارایه کردند و توانستیم که نتیجه هفته گذشته را با یک برد خوب جبران کنیم. امیدوارم که بتوانیم این روند خوب را تداوم ببخشیم و به آنچه که استحقاقش را داریم، برسیم.
وی ادامه داد: در بحث تاکتیکی از بازیکنان خود خیلی راضی هستم . آنها توانستند روز خوبی را پشت سربگذارند.
سرمربی داماش در مورد صحنه بحث برانگیز پنالتی اذعان داشت: دوست ندارم در مورد داوری صحبت کنم. اما به نظرم عدم هماهنگی بین داور و کمک داور باعث آن صحنه ها شد. اما در مجموع فوتبال است و از این دست موارد هم پیش می آید.
وی در ادامه گفت: از اول هم گفته ایم که الویت اصلی داماش صعود به لیگ دسته اول است. به عقیده بنده کمترین حق این هوادارانی که در سرما و در زیر باران اینگونه تیم را تشویق و حمایت می کنند ، صعود به لیگ یک است. امیدوارم که در نهایت به این هدف خود دست پیدا کنیم.
سیامک فراهانی در مورد صحبت های مطرح شده در یکی از برنامه ها مبنی بر خوش شانسی داماش در جام حذفی اینگونه پاسخ داد: در مورد اینکه داماش شانس داشته، به نظرم صحبت هایی سطحی است و پاسخی برایش ندارم. در جام حذفی تاکنون در هر مرحله و با هر حریفی که بازی کرده ایم ، با تمام توان خود کار کرده ایم و با زحمت کشیدن تا اینجا پیش آمده ایم.
وی افزود: از روز اول هم گفته ام که در جام حذفی در هر مرحله ای که حضور داشته باشیم برای حقانیت فوتبال رشت و داماش تلاش می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.