آموزش وردپرس
خانه / داماش در رسانه ها / سومین شروع بیرون از خانه متوالی مردان لاجوردی پوش دیار کاسپین از حاشیه خلیج فارس

سومین شروع بیرون از خانه متوالی مردان لاجوردی پوش دیار کاسپین از حاشیه خلیج فارس

سایت رسمی داماش گیلان – لاجوردی پوشان شهر باران برای سومین فصل پیاپی، نخستین مهمانی فصل خود را از جوار خلیج فارس استارت خواهند زد.

به گزارش سایت رسمی داماش گیلان، سومین فصل حضور داماشی های گیلان در رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال کشور در حالی از پس فردا (یکشنبه) استارت خواهد خورد که آنها در نخستین گام در دیداری بیرون از خانه باید به مصاف تیم فوتبال ایران جوان بوشهر بروند.
نکته جالب توجه اینکه لاجوردی پوشان شهر باران در این هر سه فصل حضور خود در لیگ دو ، نخستین دیدار خارج از خانه و به اصطلاح نخستین مهمانی فصل خود را در حاشیه خلیج فارس برگزار کرده اند.
دو فصل پیش داماشی ها نخستین بازی فصل خود را در تاریخ نهم شهریور 95 در بندرعباس در مصاف با شهرداری بندر عباس برگزار کرده و در فصل پیش هم در نخستین بازی بیرون از خانه خود در بیست و نهم شهریور 96 به مهمانی شاهین شهرداری بوشهر رفتند.
این بار هم داماش مدل 97 با هدایت سیامک فراهانی در نخستین بازی این فصل در بوشهر به مصاف ایرانجوان بوشهر خواهد رفت تا شاهد سومین شروع متوالی مهمانی فصل مردان لاجوردی پوش دیار کاسپین از حاشیه خلیج فارس باشیم. هواداران داماش بسیار امیدوارند تا ضمن نتیجه گیری داماش در این بازی، در پایان این فصل هم با کسب نتایج و امتیازات لازم شاهد خداحافظی تیم محبوب خود با لیگ دو و صعود به لیگ یک باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.