آموزش وردپرس
خانه / اخبار / سه فینال تا صعود؛ درایت، همدلی و حمایت رمز موفقیت

سه فینال تا صعود؛ درایت، همدلی و حمایت رمز موفقیت

تنها سه هفته دیگر به پایان مرحله گروهی رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور باقی مانده و با توجه به وضعیت جدولی داماش این سه بازی حکم سه فینال را برای لاجوردی پوشان شهر باران های نقره ای خواهد داشت.
به گزارش وبسایت رسمی باشگاه داماش گیلان، هفته نوزدهم رقابتهای لیگ دسته دو به بدترین شکل ممکن برای داماشی ها رقم خورد. جایی که در کاشان و در حالی که روز، روز داماشی ها نبود آنها شکست تلخی را در برابر شهرداری کاشان متحمل شده و در عوض جدی ترین تعقیب کنندگان این تیم در حالی که مهمان حریفان خود بودند به دو برد ناپلئونی دست یافتند تا صعود داماش ازمرحله گروهی از شرایط ویژه ای در هفته های پیش روی برخوردار شود و به عبارتی سه ایستگاه باقی مانده ، حکم سه فینال حساس را برای لاجوردی پوشان شهر باران داشته باشد . این در حالی است که داماشی ها در نخستین فینال خود ، چهارشنبه همین هفته در استادیوم پیر شهر باران میزبان تیم فوتبال بادران نوین تهران خواهند بود و پس از آن در دیداری حساس در ماهشهر مهمان شهرداری ماهشهر خواهند شد و در آخرین فینال خود نیز بار دیگر در عضدی میزبان شهید کریمی جویبار خواهند بود.
داماشی ها در هفته ای اخیر و در زمانهایی که “خودشان” بوده اند، نشان داده اند که با اتکای بر درایت کادر فنی و تلاش و همدلی بازیکنان خود ، کمتر تیمی جلودارشان خواهد بود و با چاشنی حمایت هواداران آنها در رشت، عضدی را به جهنمی برای حریفان خود تبدیل خواهند کرد. شاخصه هایی که البته شاگردان طباطبایی در سه بازی آینده به شدت و با غلظت بیشتر از گذشته بدانها نيازمندند، آنها در دو بازی از سه ایستگاه پایانی را در خانه بازی خواهند کرد و تمام این شاخصه ها را می توانند یکجا و با هم داشته باشند و این نکته امید بخش داستان برای داماشی ها خواهد بود، داستانی که همه در اینجا در شهر بارانهای نقره ای انتظار پایانی خوش را برایش می کشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.