آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / سهیل مهدی: به تیم ها فرصت آماده سازی می دهیم / برای شروع لیگ در انتظار دستور ستاد کرونا هستیم

سهیل مهدی: به تیم ها فرصت آماده سازی می دهیم / برای شروع لیگ در انتظار دستور ستاد کرونا هستیم

مسئول برگزاری رقابت های لیگ برتر معتقد است در صورتی که دستر برگزاری بازی ها بدون مشکلی داده شود به تیم های حاضر در این بازی ها فرصت آماده سازی دوباره خواهیم داد.

به گزارش وبسایت رسمی داماش گیلان و به نقل از ورزش سه، در حالی که هنوز خبری مبنی بر برگزاری دور جدید رقابت های لیگ نوزدهم اعلام نشده است و هنوز مشخص نیست در چه زمانی برای آن تعیین تکلیف خواهد شد مسئول برگزاری این رقابت می گوید:

ما در انتظار ستاد محترم کرونا و دستورالعمل های آنها هستیم تا ببینیم چه شرایطی از این اپیدمی را مطرح خواهند کرد و آیا اوضاع برای برگزاری رقابت های لیگ مساعد می بینند یا خیر.

او در این باره ادامه داد: قاعدتا روزی که ما اجازه برگزاری بازی های لیگ برتر را پیدا کنیم باید فرصتی نیز در اختیار تیم های حاضر در این بازی ها بدهیم تا باشگاه ها با برگزاری تمرینات تیمی شرایط آماده سازی مجدد را داشته باشند.

سهیل مهدی در پایان گفت: نکته دیگری هم در این باره مهم است تاریخ نهایی برگزاری بازی های مرحله گروهی لیگ قهرمانان است تا متناسب با آن ما سناریوهای مختلفی که برای برگزاری بازی ها تدارک دیدیم را عملی کنیم و بازی های لیگ نوزدهم را ادامه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.