آموزش وردپرس
خانه / اخبار / سرپرست داماش گیلان در واکنش به رفتارهای عجیب نماینده فدراسیون در بازی مقاومت و داماش: نماینده فدراسیون یک ساعت مانده به شروع بازی به استادیوم آمد/از حق باشگاه دفاع خواهیم کرد

سرپرست داماش گیلان در واکنش به رفتارهای عجیب نماینده فدراسیون در بازی مقاومت و داماش: نماینده فدراسیون یک ساعت مانده به شروع بازی به استادیوم آمد/از حق باشگاه دفاع خواهیم کرد

سایت رسمی داماش گیلان – سرپرست داماش گیلان گفت: برخورد نامناسب و ادبیات تند نماینده فدراسیون برای ما جای تعجب داشت و تاکنون چنین رفتاری را در هیچ کجا شاهد نبوده ایم و قطعا با ارایه فیلم و مستندات از حق خود دفاع خواهیم کرد.
به گزارش سایت رسمی داماش گیلان، دیدارحساس تیمهای مقاومت تهران و داماش گیلان در هفته نهم رقابتهای لیگ دسته دو از همان ابتدا با حاشیه همراه بود. سوت آغاز این بازی به دلیل دیر رسیدن آمبولانس با سی دقیقه تاخیر به صدا درآمد و اوج حاشیه دیدار نیز حمله ور شدن نماینده فدراسیون به سمت هواداران داماش و رفتار و الفاظ نامناسب او خطاب به هواداران داماش بود که در چهارچوب اعتراضات فوتبالی به نحوه قضاوت داور معترض بودند. این رفتار عجیب نماینده فدراسیون ضمن توقف چند دقیقه ای بازی موجب التهاب جو ورزشگاه نیز شد.
در همین ارتباط محمد رضا حاجی پور در گفت و گو یی در مورد اتفاقات این بازی اینگونه اظهار داشت: دیدار تیم ما با مقاومت مصافی حساس میان تیمهای اول و سوم جدول رده بندی بود، اما شاهد تمهیدات در خور این مسابقه مهم نبودیم. قبل از برگزاری بازی شاهد هیچ گونه هماهنگی برای برگزاری بازی نبودیم وآقای عرب براقی نماینده فدراسیون هم یک ساعت مانده به آغاز بازی به استادیوم آمدند و همانجا در حالی که بازیکن در حال گرم کردن بودند ظرف چند دقیقه جلسه هماهنگی بازی را برگزار کردند. قبل از شروع بازی هم تازه متوجه شدند که آمبولانس درورزشگاه حضور ندارد و از آنجایی که باران شدیدی هم می بارید بازیکنان خود را حدود نیم ساعت در رختکن نگه داشتیم و شاهد صحنه هایی بودیم که در شان این بازی مهم نبود.
سرپرست داماش در خصوص رفتار و واکنش تند نماینده فدراسیون در قبال هواداران داماش اذعان داشت: نحوه برخورد و گفتمان آقای عرب براقی از همان ابتدا برای ما جای تعجب داشت. با وجود بارندگی تصویر بردار و نفرات تیم ما را به جایگاه سقف دار راه ندادند. هواداران داماش در طول این بازی در زیر باران به گواه فیلم موجود در حال تشویق و حمایت از تیم خود بودند. آنها پس از وقوع چند صحنه مشکوک خطا به داوری اعترض داشتند و چنین موردی تقریبا در همه استادیوم های فوتبال مشاهده می شود. اما آقای عرب براقی در اقدامی عجیب نیمی از استادیوم را به سمت تماشاگران داماش رفته و با الفاظ زشت آنها را خطاب کرده و برایشان خط و نشان می کشید و به این ترتیب جو سکوها را ملتهب کرد. ما هم از ایشان خواستیم که بازی را متوقف نکنند و اگر موردی هست گزارش کرده و اینگونه فضا را نا آرام نکنند. اما ایشان که گویی اصلا آرامش نداشتند با همه با تندی و تهدید آمیز صحبت می کردند. حتی داور مسابقه و سرپرست مقاومت هم از ایشان می خواستند که غائله را ختم دهد اما ایشان کوتاه بیا نبودند. نوع رفتار و الفاظ تند و توهین آمیز ایشان برای ما جای تعجب داشت و واقعا تاکنون چنین برخوردی را در هیچ کجا شاهد نبوده ایم.
وی همچنین افزود: در واپسین لحظات بازی گل خوردیم و پس از پایان بازی هم شاهد بودیم که آقای عرب براقی کماکان در حال خط و نشان کشیدن هستند و همه را تهدید به گزارش کردن و تنبیه کردن می کردند. نمی دانم آیا وظیفه نماینده فدراسیون تهدید کردن است یا مدیریت کردن. ایشان از اول تا آخر اینگونه رفتار کرد و البته که کاغذ و قلم هم در دست ایشان بود. حتی سرمربی و سرپرست مقاومت هم در صحبتهای خود معترف بودند که رفتار نماینده فدراسیون به خصوص واکنش تند ایشان نسبت به هواداران درست نبود. باز هم تاکید می کنم که اصلا انتظار چنین رفتاری را نداشتیم و البته حق دفاع را برای باشگاه خود قایل هستیم و اعتراض خود را به همراه فیلم بازی برای مسئولین برگزاری بازی ها خواهیم فرستاد تا حق باشگاه ما ضایع نشود.
حاجی پور در پایان گفت: از کمیته برگزاری مسابقات انتظار داریم با دقت نظر و نظارت بیشتر و بهتر بازی ها را برگزار کنند تا حقی از تیمها ضایع نشود. آنچه که در بازی با مقاومت دیدیم هیچ نشان و تناسبی با شانیت بازی ها نداشت. باشگاههای خصوصی نظیر داماش با مشقت و هزینه کرد بالا در رقابتها حضور پیدا می کنند و واقعا انتظار اینگونه برخوردها و تضییع حق خود را نداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.