آموزش وردپرس
خانه / داماش در رسانه ها / ربیعی‌فر در گفتگو با “ورزش سه”: داماشی‌ها برای دل هواداران می‌جنگدند/ عملکرد بازیکنان و کادر فنی داماش قابل تحسین است

ربیعی‌فر در گفتگو با “ورزش سه”: داماشی‌ها برای دل هواداران می‌جنگدند/ عملکرد بازیکنان و کادر فنی داماش قابل تحسین است

مدیرفنی داماش با اشاره به عملکرد درخشان این تیم علیرغم مشکلاتی که اعم آن مالی است، مدعی شد که آنها برای پاسخ به محبت هواداران از هیچ تلاشی کوتاهی نمی‌کنند.

به گزارش سایت رسمی داماش گیلان، به نقل از “ورزش سه”، داماش گیلان که در این فصل در لیگ آزادگان حضور یافته، بعد از شکست هفته گذشته در شیراز اینبار امیدوار است بتواند برابر آلومینیوم در جدال سخت خانگی با پیروزی به کارش پایان دهد. مازیار ربیعی‌فر، مدیرفنی این باشگاه درباره شرایط این باشگاه می‌گوید: مطمئنا بازی سختی مقابل آلومینیوم پیش رو خواهیم داشت. حریف قدرتمندی که حتی با بازی در زمین خانگی هم نمی‌توان شرایط را متعادل تلقی کرد و این باعث می‌شود تا با بالاترین حد توان و حمایت به مصاف این حریف برویم.

وی ادامه داد: از اینکه مثل همیشه حمایت خالصانه هواداران را در کنار خودمان خواهیم داشت هیچ شکی نداریم. هواداران داماش مثل همیشه و بدون توجه به مشکلات، 90 دقیقه رویایی برای ما رقم خواهند زد و بر اساس آن امیدواریم از این بازی سخت سربلند خارج شویم.

ربیعی فر با اشاره به مشکلات این تیم گفت: بعد از هواداران باید از عملکرد بازیکنان و کادرفنی تشکر کنیم که واقعا از جان مایه گذاشتند. مشکلات زیادی داریم که بزرگترین آن مسائل مالی است. می‌توانیم ادعا کنیم علیرغم جایگاه خوبی که در جدول داریم و برای ارتقای آن تلاش می‌کنیم، از نظر دریافتی در قعرجدول قرار داریم. با این حال بازیکنان بدون توجه به این مسائل تلاش خود را دارند و برپایه عشق و علاقه هواداران برای دلخوشی آنها می‌جنگند.

مدیرفنی داماش در پایان گفت: تنها امید ما به نگاه مسوولان است. آقای حاجی‌پور زحمات زیادی کشیدند و علیرغم خصوصی بودن تیم، تا حد توان تلاش کرده‌اند تا مشکلات برطرف شود و با این حال همه از شرایط سخت تیمداری باخبر هستند و این مساله نیازمند حمایت ویژه مسوولان است تا بتوان این هواداران را راضی نگه داشت و تنها دلخوشی آنها را ناامید نکرد. با تمام این مسائل ما امیدواریم که علاوه بر برطرف شدن این مشکلات و نگاه مثبت مسوولان استانی، بتوانیم برابر آلومینیوم به نتیجه خوبی دست یابیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.