آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / رئیس شورای اسلامی شهر رشت ؛ حال سپیدرود و داماش خراب است/ درخواست حاجی پور از استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان گیلان برای حمایت از این دو تیم

رئیس شورای اسلامی شهر رشت ؛ حال سپیدرود و داماش خراب است/ درخواست حاجی پور از استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان گیلان برای حمایت از این دو تیم

اسماعیل حاجی پور رئیس شورای اسلامی شهر رشت در یکصد و بیستمین جلسه ی فوق العاده ی این شورا عنوان کرد: حال داماش و سپیدرود خراب است.

به گزارش وب سایت رسمی داماش گیلان و به نقل از خبرگزاری برنا ، اسماعیل حاجی پور رییس شورای اسلامی شهر رشت در یکصد و بیستمین جلسه ی فوق العاده ی این شورا در خصوص وضعیت تیم های فوتبال داماش و سپیدرود خطاب به مسوولین ورزشی استان و استاندار گیلان گفت: حال تیم های سپیدرود رشت و داماش گیلان خراب است و در حال احتضار هستند.

وی افزود : تیم های داماش و سپیدرود رو به نابودی هستند. در بازی چند روز پیش سپیدرود رشت از هم پاشیدگی این تیم دیده شد و در تیم داماش نیز بازیکنان آن پولی دریافت نکرده اند و می توانند یکطرفه قرارداد خود را فسخ نمایند .هر دو تیم مطرح شهر رشت که عشق جوانان این شهر است و مردم از وجود آنها لذت می برنند در حال نابودی است.

حاجی پور گفت : فکری به حال این تیم ها کنید، ما همچنان آمادگی داریم کمک کنیم و وقتی حال این دو تیم خراب باشد حال جوانان این شهر نیز خوب نخواهد بود .

وی تاکید کرد : همواره شورای شهر رشت به این تیم ها کمک کرده است اما کدام نهاد دیگر به این تیم ها کمک کرده اند؟ افراد زیادی هستند که از این استان در حال بهره بردن می باشند و استفاده مالی می کنند اما هرگز حاضر نیستند کمکی انجام دهند و دست ما نیست که از آنها بخواهیم اما شخص آقای استاندار می تواند از آنها بخواهد و کمک بگیرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.