آموزش وردپرس
خانه / اخبار / دیوانگی ما به کسی ربط ندارد …(عکس)

دیوانگی ما به کسی ربط ندارد …(عکس)

مکان؛ اینجا استادیوم سردار جنگل رشت است. زمان؛ برگزاری دیدار داماش گیلان با سایپا در مرحله نیمه نهایی جام حذفی و این هایی که می بینید عاشقان داماش هستند. عاشقانی که دیوانه داماشند.

به گزارش “ورزش سه”، داماشی که در سختی روزگار به لیگ 2 سقوط کرده است اما تماشاگران خود را از دست نداده است چون آنها عاشق تیمند نه لیگ برتر و لیگ یک! و البته لحظه شماری می کنند که تیم به لیگ یک برگردد و درادامه برای لیگ برتر همه نقشه هایی دارند.

سیامک فراهانی که خود در گذشته ای دور در داماش گیلان بازی می کرد اینروزها به همراه شاگردانش سوار بر بالن آرزوها در پی برآورده کردن خواست های این عاشقان هستند که در لیگ 2 هم تیم را رها نکرده اند. آنها می گویند دیوانگی ما ربطی به کسی ندارد هر چند که باید به این تماشاگران عاشق گفت نه دیوانه.

داماش که در لیگ 2 و در گروه الف بعد ازخوشه طلایی تیم دوم جدول است با شکست سایپا راهی دیدار پایانی جام حذفی شد و همین برای فراهانی و تیمش یعنی قهرمانی. چنین تماشاگرانی برای هر تیمی یک موهبت است. و داماش اینروزها هم به خاطر برد مسرور است و هم اینکه رویای این تماشاگران را محقق کرده است. این تماشاگران برای داماش سراسر انگیزه اند و بخشی از موفقیت های این فصل داماش را می توان دراین تماشاگران خوب جستجو کرد. تماشاگرانی که می شود به آنها عاشقان فوتبال گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.