آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / در پی جنجال سازی باشگاه نفت امیدیه/جوابیه روابط عمومی باشگاه داماش گیلان: فوتبال پاکم آرزوست!

در پی جنجال سازی باشگاه نفت امیدیه/جوابیه روابط عمومی باشگاه داماش گیلان: فوتبال پاکم آرزوست!

به گزارش سایت رسمی باشگاه داماش گیلان، باشگاه داماش گیلان در خصوص موارد مطرحه از سوی مدیر رسانه ای باشگاه نفت امیدیه به خود حق می دهد که در مقام پاسخگویی به چند نکته جهت تنویر افکار عمومی اشاره کند تا در واقع مردم که همیشه جزء بهترین قاضیان هستند ، خود این جنجال رسانه ای باشگاه نفت امیدیه را به قضاوت بنشینند.
اولا باید اعلام کنیم هادی طباطبائی سرمربی داماش گیلان به عنوان یکی از اسطوره های فوتبال شهر رشت و ملی است و در این شش ماهه همه توان و اعتبارش را خرج تیم و کمک فراوانی به ساختار داماش کرده و هیچ بهانه ای برای عدم رو راستی با هواداران داماش و مردم فهیم رشت وجود ندارد که مدیر رسانه ای نفت امیدیه چنین مسئله ای را که به او هیچ ارتباطی هم نداشته مطرح کند.
اما اینکه یک تیم در روز قبل از بازی جوراب ( ساق ورزشی) را به دلیل تغییر رنگ لباس اصلی با خود به همراه نداشته و تیم نفت امیدیه که از امکانات صد درصد دولتی سود می برد ، در اختیار داماش قرار می دهد و این قضیه را رسانه ای کرده و آن را جزء اصول مردانگی می داند خود خارج از قاعده و اصول جوانمردی است و خود به خوبی نشان دهنده سطح نگرش و جوانمردی مدیر رسانه ای این باشگاه است.
تیمی مثل داماش که از بودجه شخصی و هزینه مالک عاشق زندگی سختی در لیگ دو سپری می کند و برخلاف نفت امیدیه که از بودجه تماما دولتی استفاده می برد ، اگر بتواند یک روز و فقط یک روز از بودجه شخصی به حیات خود در فوتبال ادامه دهد ، آن روز متوجه خواهد شد که حق یک تیم را پایمال کردن چقدر سخت و اسفبار می باشد.
هر چند به استناد گزارشات و تحلیل های چند سایت معتبر، تیم هایی که به مهمانی نفت امیدیه رفته اند ابهامات زیادی در خصوص قضاوت داوران وجود دارد که در آینده نزدیک به آن خواهیم پرداخت.
اما اینکه مدیر رسانه تیم نفت امیدیه که معلوم نیست در کجای نقشه پهناور جغرافیای فوتبال ایران قرار دارد، با نام و اعتبار هادی طباطبائی یکی از اسطوره های فوتبال شمال کشور قصد مطرح کردن خود را دارد ، خود خارج از قاعده و اصول اخلاقی ورزش است. جالب اینکه این شخص در ابتدا خود را خبرنگار یکی از سایتهای ورزشی معرفی کرده و در ادامه معلوم نبوده با چه مجوزی در میدان بود که بلافاصله پس از پایان بازی به سمت سرمربی داماش حمله ور شده و شروع کننده جنجال و ایجاد تشنج بود و در کنار او باید افراد دیگری را هم اضافه کرد که با عنوان مسئولین اجرایی در کنار زمین بوده اما خود با در آوردن کت، زننده جرقه تشنج بوده که تمام موارد حکایت از نحوه میزبانی و کیفیت برقراری نظم و تامین امتیت در استادیوم شهدای نفت امیدیه را دارد!!
اما در یک نتیجه گیری کلی:
1- چنین جنجال رسانه ای که تیم نفت امیدیه آغاز کرده بازی جالبی نبوده که منفعتی برای نماینده فوتبال امیدیه داشته باشد و به نظر می رسد مطرح کردن چنین مباحثی بیشتر برای به بیراهه کشاندن و گمراه کردن اذهان جهت سرپوش گذشتن بر ابهامات و اشتباهات داوری در امیدیه از گذشته تا این بازی باشد.
2- این اقدام و حرکات تحریک آمیز تیم نفت امیدیه در واقع مصداق فرار رو به جلو است، چرا که مردم فرهیخته شهر رشت آنقدر هوشیار و دوراندیش می باشند که فریب چنین جار و جنجال های رسانه ای را نخورده و همیشه و در همه حال یار و یاور تیم محبوبشان باشند.
3- تمام این جار و جنجال های ایجاد شده از سوی باشگاه نفت امیدیه نشانه ترس و دلهره از بازی برگشت در شهر رشت است، که مطمئن هستند جهنمی از فوتبال برتر را از سوی داماش در مستطیل سبز شاهد خواهند بود.
4- در خصوص اعلام نکردن دو پنالتی از سوی داور به نفع تیم نفت امیدیه با توجه به فیلم موجود در چه زمانی و کجای بازی رخ داده که به ما هم نشان دهند. به علاوه با توجه به سوابق بازی های پرجنجال در امیدیه و شواهد و مستندات موجود اظهر من الشمس است که داوران در طی مدت متمادی در امیدیه قضاوت های ابهام برانگیزی را انجام داده و اکثر تیمها از چنین وضعیتی در این شهر شاکی بوده اند.
5- شهر امیدیه شرایط میزبانی را ندارد.چرا که سه هفته قبل سرمربی و سرپرست داماش برای بازدید از استادیوم محل مسابقه به امیدیه سفر کرده و جالب اینکه در روزی که در ورزشگاه کاملا باز بوده و تردد در آن آزاد بود از حضور سرمربی و سرپرست داماش به ورزشگاه جلوگیری شد تا مشخص شود که از قبل برای همه مهمانان تیم نفت امیدیه شرایط متعادل و متعارفیی تعریف نشده است. مضاف بر اینکه کلیه امکانات شهر امیدیه متعلق به شرکت نفت بوده که به هیچ عنوان در اختیار تیمهای مهمان قرار نمی گیرد تا داماش هم به مانند دیگر تیم های مهمان مجبور به اسکان در 75 کیلومتری شهر امیدیه یعنی شهر ماهشهر باشد.
6- ضمنا عکسی که در آن اشاره شده که مسئولان و بازیکنان داماش از زمین بازی بازدید کرده اند ، مربوط به روز مسابقه و قبل از شروع بازی بوده است.
7- اعضای باشگاه داماش برای فروکش کردن تشنج مجبور به ماندن به مدت زیادی در رختکن شدند و سرپرست باشگاه نهایت همکاری را به درخواست مسئولین میزبان انجام داد که همین معطلی طولانی موجب شد تا داماشی ها با عجله فراوان و در دقیقه نود برای رسیدن به پرواز اهواز – تهران به فرودگاه شهر اهواز برسند که این مسئله با یک پیگیری ساده به راحتی قابل روشن شدن است.

به نظر می رسد که مدیر رسانه نفت امیدیه متاسفانه در حال سوء استفاده از احساسات پاک هواداران فوتبال و مردم خوب امیدیه بوده تا بتوانند با ایجاد فشار و حاشیه به فکر نتیجه گرفتن باشند. وگرنه سابقه و اعتبار باشگاه داماش و سرمربی آن کاملا روشن و شفاف بوده و علت پیوند قلبی هوادارن پرشمار داماش با این باشگاه هم همان شفافیت و رو راستی مسئولین این باشگاه است.
و در پایان امیدواریم که رقابتهای لیگ دو با کنترل بیشتر نظم و امنیت استادیوم ها برگزار شود تا شاهد بروز چنین حواشی نباشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *