آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / داماش گیلان 5-1 آبی پوشان اردبیل/ آتش بازی داماشی ها در عضدی

داماش گیلان 5-1 آبی پوشان اردبیل/ آتش بازی داماشی ها در عضدی

به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان، گزارش دیدار تیمهای داماش و آبی پوشان اردبیل را در زیر خواهید خواند:

دوشنبه، بیستم دی ماه، استادیوم شهید عضدی رشت
تماشاگر: بیش از 1500 نفر
گلهای داماش: علیرضا صبوری ( 6) ، حامد اکبری پور (28 و 70)، امین متوسل زاده (35) و مجید هوتن (44 پنالتی)
گل آبی پوشان: علی سلیمانی (16، پنالتی)

ترکیب داماش گيلان: اشکان توانا، آرمین منفرد دوست، کنعان طاهرنژاد، سامان نورمحمدی، محمد همرنگ، حسین نظیری ( از دقیقه 74، محمد غلامی) ، هادی سهرابی، مجید هوتن، حامد اکبری پور، علیرضا صبوری ( از دقیقه 72، حسن رمضانی) و امین متوسل زاده ( از دقیقه 59 شروین بزرگ)

شرح نیمه اول:
داماشی های گیلان با توجه به اهمیت سه امتیاز این دیدار خانگی جهت بهبود وضعیت خود در جدول رده بندی و نیز جبران شکست تلخ هفته گذشته در شوشتر، از همان ابتدا با میل پیروزی و فعل خواستن بازی را شروع کرده و خیلی زود در دقیقه 6 توسط علیرضا صبوری به گل رسیدند. اما در ادامه و در دقیقه 16 اصابت توپ به دست مدافع داماش توسط داور پنالتی تشخیص داده شده و اردبیلی ها توسط علی سلیمانی به گل تساوی دست یافتند.
از دقیقه 25 به بعد و تا پایان نیمه نخست داماشی ها به شدت دروازه مهمان را مورد یورش قرار دادند که حاصل آن سه گل برای داماشی ها بود، ابتدا حامد اکبری پور در دقیقه 28 گل دوم داماش را به ثمر رساند و در ادامه در دقیقه 35 امین متوسل زاده و در دقیقه 44 از روی نقطه پنالتی مجید هوتن گلهای سوم و چهارم داماش را به ثمر رساندند تا شاگردان طباطبایی نیمه نخست را با برتری 4 بر یک به رختکن بروند.

شرح نیمه دوم:
داماشی ها با توجه به برتری پرگل نیمه نخست، نیمه دوم را با خیالی آسوده به بازی ادامه داده و البته یکبار دیگر هم در دقیقه 70 باز هم توسط حامد اکبری پور به گل پنجم رسیده تا علیرغم از دست دادن سه، چهار موقعیت خوب گلزنی دیگر در نهایت با نتیجه پرگل 5 بر یک درمقابل مهمان اردبیلی خود به پیروزی رسیده و به سه امتیاز خانگی دست پیدا کنند.
داماش با این برد 22 امتیازی شده و در رده هفتم جدول رده بندی قرار گرفت. البته فاصله داماش با تیم چهارم جدول یک و با تیم سوم جدول سه امتیاز می باشد

حواشی بازی:
با توجه به محرومیت محمد مختاری در این بازی، بازوبند کاپیتانی بر بازوی محمد همرنگ قرار داشت.

هواداران داماش با تهیه و نصب بنری در رختکن این تیم و با نوشتن جمله ” دست من در دست تو، من برای تو فریاد خواهم زد، تو برای من بجنگ” به حمایت و ترغیب داماشی ها پرداختند.
در اواسط نیمه نخست باز هم به مانند هفته های گذشته، داور از اعلام پنالتی به سود داماش چشم پوشی کرد که این تصمیم با اعتراض شدید سرمربی و کادر فنی داماش همراه شد. هادی طباطبایی در این صحنه به شدت ناراحت و به عملکرد داور معترض بود.
امین متوسل زاده و علیرضا صبوری که خرید های نیم فصل داماش می باشند در این بازی برای نخستین بار برای این تیم گلزنی کردند.
اشکان توانا گلر داماش در این دیدار برای نخستین بار در این فصل در درون دروازه این تیم قرار گرفت.
با توجه به تصمیم گیری روز گذشته و در جهت جلوگیری از بروز خطر روی سکوهای روبروی جایگاه اجازه نشستن هواداران در این قسمت داده نشد.
در ابتدای بازی به دلیل ارتحال آیت الله رفسنجانی یار دیرین امام (ره) و رهبری و نیز رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام یک دقیقه سکوت اعلام شد.
در پایان بازی اعضای باشگاه داماش از سوی هواداران مورد تشویق قرار گرفتند. در این بین هواداران همچنین محمدرضا حاجی پور سرپرست باشگاه را نیز به طور ویژه تشویق کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *