آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / داماش گیلان 3-1 شهید کریمی جویبار/صعود شیرین داماش به مرحله نهایی

داماش گیلان 3-1 شهید کریمی جویبار/صعود شیرین داماش به مرحله نهایی

به گزارش سایت رسمی باشگاه داماش گیلان، در حساس ترین بازی هفته پایانی گروه ب لیگ دسته دو فوتبال کشور، از ساعت ۱۴ امروز داماش گیلان در ورزشگاه عضدی رشت به مصاف شهید کریمی جویبار رفت.

مجتبی فرهادی، کنعان طاهرنژاد، محمد مختاری،  آرمين منفرد دوست، مسعود روزبهانی، محمد همرنگ، مجید هوتن، حسین نظیری، علیرضا صبوری، حامد اکبری پور و امین متوسل زاده یازده بازیکن داماش به سرمربیگری هادی طباطبایی و سید مالک عنایتی،احسان مهدوی،مصطفی شعبانی،پیمان یغمایی،سورنا شیرمحمدی،حسین رمضانی،مسعود فتاح،مرتضی اکتیچی،احمد کتال،میلاد نوبخت و عارف اکبری نیز یازده بازیکن ابتدایی ابراهیم مرادی در شهید کریمی جویبار بودند.

در حالی که پیش از این صعود شهرداری کاشان و شهرداری فومن(دیگر نماینده گیلان) از این گروه به مرحله بعد قطعی شده است، اما رقابت برای کسب دو سهمیه دیگر میان شهرداری بندرعباس، شهرداری ماهشهر و داماش گیلان است.

در صورت پیروزی ماهشهر برابر بندرعباس با هر نتیجه ای، تساوی آن دو تیم برابر هم و یا پیروزی شهرداری بندرعباس با اختلاف حداقل سه گل، داماش تنها به یک پیروزی با هر نتیجه ای برابر جویبار نیازمند است. در صورت پیروزی بندرعباسی ها با یک اختلاف برابر شهرداری ماهشهر، داماش گیلان به کسب پیروزی مقابل جویبار با اختلاف سه گل نیازمند است و اگر بندری ها با دو گل اختلاف ماهشهر را شکست دهند، داماش نیز به پیروزی با دو گل اختلاف نیازمند است.

در ادامه مهم ترین اتفاقات این بازی بروزرسانی می شود:

۱۴:۰۰ – بازی با دقایقی تاخیر آغاز شد و باوجود پوشیده بودن سکوها از برف، بیش از ۵هزار هوادار برای جمایت از داماش به ورزشگاه آمده اند. دقایق ابتدایی بازی با برتری نسبی داماش میزبان همراه شد.

۱۴:۱۰- در بازی همزمان، شهرداری بندرعباس موفق شد اولین گل بازی را برابر شهرداری ماهشهر به ثمر برساند

۱۴:۱۵- اولین گل داماش توسط حامد اکبری پور در دقیقه ۱۵ به ثمر رسید

۱۴-۴۸: امین متوسل زاده گل دوم داماش را در دقیقه ۴۲ بازی به ثمر رساند تا امید داماش برای صعود پررنگ تر شود

۱۴:۵۲- نیمه اول بازی با پیروزی ۲-۰ داماش به پایان رسید. در بازی دیگر نیز شهرداری بندرعباس ۱ بر صفر نیمه اول را با پیروزی پشت سر گذاشت.

۱۵:۱۰- نیمه دوم بازی آغاز شد.

۱۵:۳۲- شروین بزرگ، مهاجم داماش حدود پنج دقیقه بعد از تعویض و وارد شدن به زمین به جای مسعود روزبهانی، موفق شد گل سوم داماش را به ثمر برساند.

۱۵:۴۴- در دقیقه ۸۱ شهید کریمی جویبار یکی از گل های خورده را جبران کرد.

۱۵:۵۳- شهرداری ماهشهر در دقیقه ۸۸ گل تساوی را به ثمر رساند.

۱۶:۰۰- پایان بازی ها و پیروزی ۳-۱ داماش برابر کریمی جویبار و تساوی ۱-۱ شهرداری بندرعباس و شهرداری ماهشهر

بدین ترتیب ، پس از شهرداری کاشان ۳۷ امتیازی و شهرداری فومن ۳۵ امتیازی، شهرداری ماهشهر با ۳۵ امتیاز و داماش گیلان با ۳۴ امتیاز به مرحله نهایی لیگ دسته دو فوتبال کشور صعود کردند.

منبع: سایت گیل نگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *