آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / داماش گیلان 1-0 مس نوین کرمان/ یک گل ، دو تیر دروازه، سه امتیاز شیرین و قطعی شدن صعود به دور نهایی + حواشی

داماش گیلان 1-0 مس نوین کرمان/ یک گل ، دو تیر دروازه، سه امتیاز شیرین و قطعی شدن صعود به دور نهایی + حواشی

تیم فوتبال داماش گیلان با برتری مقابل مس نوین کرمان ، در چهار هفته مانده به پایان دور گروهی، صعودش به مرحله نهایی را مسجل کرد.

سایت رسمی باشگاه داماش گیلان- دوشنبه، 25 دی ، ساعت 14، استادیوم سردار جنگل رشت

داماش گیلان 10 مس نوین کرمان

گل : میلاد پور صف شکن ، دقیقه 76

داور: سعید لهراسبی
کمک ها: ناصر هاشمی و شهریار جباری
داور چهارم: میلاد اصغری

کارت زرد: میلاد پور محسن از داماش گیلان
ایمان یوسفی و علی خلیلی ازمس نوین کرمان
کارت قرمز: –

داماش گیلان: مسلم حق شناس ، محمد مختاری(c)، سید کاظم رحمانی، آرمین منفرددوست، میلاد پور محسن، محمد همرنگ، محمد طالبی ( از 91، کنعان طاهرنژاد) ، میثم میرپسندیده ( از 73، مصطفی آقاجانی)، سعید طالبی ، میلاد پورصف شکن و صادق رضایی ( از 87، سید محمد اسلامی)
سرمربی : وحید رضایی
سرپرست: محمد رضا حاجی پور

مس نوین کرمان: احمد عرب پور، علی خلیلی، رحیم ده یادگاری، محسن بهرامی، کیان عباس پور، جواد محمود آبادی، سعید شمس الدینی، سهیل زندی ( از 48، ایمان یوسفی )، رسول عسگری ( از 54 ، سجاد اسماعیلی) ، فرشید علوی و رضا پورمهدی آبادی ( از 65، رضا عرب پور)
سرمربی: رضا ترک زاده
سرپرست: جابر حبیبی

شرح کلی:
بازی در هر دو نیمه با برتری نسبی داماش همراه بود. مهمان با یک بازی تدافعی و به تاخیر انداختن جریان بازی و در نهایت فرصت طلبی از ضد حملات در صدد کسب حداقل امتیاز بود. در این میان در نیمه اول هم دو بار ضربات داماشی ها به تیرک دروازه مس نوین اصابت کرد و چندین فرصت گلزنی برای آنها هدر رفت تا اینکه در نهایت در 76 قفل درازه کرمانی ها باز شد و شاگردان وحید رضایی با یک گل سه امتیازی صعود خود به دور بعدی را قطعی کردند.

شرح گل:
همکاری داماشی ها در جناح راست و در نهایت پاس در عمق سعید طالبی ، میلاد پورصف شکن را در محوطه جریمه در موقعیت خوبی قرار داد و ضربه زمینی او به گل سه امتیازی داماش تبدیل شد.

حواشی بازی:
مصاف تیمهای داماش گیلان و مس نوین کرمان در یک هوای سرد و در زیر بارش باران برگزار شد.
با وجود شرایط بد جوی و زمان نامناسب بازی، هواداران متعصب داماش تیم محبوب خود را تنها نگذاشته و بصورت ایستاده و چتر به دست در حال تشویق و حمایت از لاجوردی پوشان شهرباران هستند. آنها در پایان بازی مثل همیشه به تشویق داماشی ها پرداختند.
اسماعیل حاجی پور و مهندس الطافی مالک و مدیرعامل داماش گیلان در جایگاه ویژه این بازی را به تماشا نشستند.
مصطفی حاجتی و افشین چاووشی بازیکنان اسبق داماش گیلان نیز در جایگاه ویژه حضور یافتند.
سرمربی تیم مس نوین از ابتدا تا انتهای بازی با حرکاتی عجیب و غریب در کنار زمین و اعتراضات مکرر توجه ها را به سوی خود جلب کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.