آموزش وردپرس
خانه / دسته‌بندی نشده / داماش گیلان 0-1 برق جدید فارس/ شکست تلخ خانگی در روز سوخت پنالتی ها

داماش گیلان 0-1 برق جدید فارس/ شکست تلخ خانگی در روز سوخت پنالتی ها

داماش گیلان در روزی که دو ضربه پنالتی را در مقابل برق جدید فارس از دست داد ، در نهایت با یک گل مغلوب حریف شیرازی خود شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه داماش گیلان ، در چارچوب دیدارهای هفته دوم مرحله نهایی رقابتهای لیگ دسته دوی فوتبال باشگاههای کشور ، تیم فوتبال داماش گیلان ، عصر امروز ( دنجشنبه، بیست وششم اسفند ) در حضور نزدیک به سه هزار نفر تماشاگر در استادیوم شهید عضدی رشت پیزبان تیم فوتبال برق جدید فارس بود و در پایان با یک گل مغلوب حریف خود شد. سعید مرتضوی در دقیقه 34 تنها گل برق جدید فارس را به ثمر رساند. ضمن اینکه داماشی ها دو بار در این بازی صاحب ضربه پنالتی شدند که هر دوبار نصیبی از این پنالتی ها عایدشان نشد.

بازیکنان داماش گیلان:

مجتبی فرهادی ، کنعان طاهرنژاد ، محمد مختاری (c)، آزاد جعفرزاده ، محمد همرنگ ، مسعود روزبهانی، هادی سهرابی، مجید هوتن، حامد اکبری پور ،حسن رمضانی و امین متوسل زاده

سرمربی:هادی طباطبایی

بازیکنان برق جدید:

مسلم حق شناس-مجید بهروزی-احمد نصیری-رضا فیروز زاده-صادق رضایی-سعید مرتضوی-قاسم رضایی-مهرداد علیزاده-صادق کرمی-رسول بهاروندی-وحید شاکر

مربی:وحید رضایی

دقایق ابتدایی بازی داماش گیلان با حمایت تماشاگرانش تیم برق نوین را تحت فشار قرار داد اما رفته رفته برقی ها خود را به خوبی در زمین پیدا کردند و بر بازی مسلط شدند تا سعید مرتضوی دقیقه34گل پیروزی بخش برق نوین را درون دروازه داماش گیلان کند .

دو تیم  در پایان نیمه اول با همین نتیجه راهی رختکن شدند.

اما نیمه دوم حکایت دیگری داشت و داماشی ها که نمی خواستند در خانه بازنده باشند بازی را با دو تعویض هجومی آغاز کردند.

دقیقه60داماشی ها صاحب یک ضربه پنالتی شدند که مجید هوتن این ضربه را به دیرک دروازه زد تا آه از نهاد تماشاگران رشتی به پا خیزد.

در ادامه نیز باز هم این داماشی ها بودند که نبض بازی را در اختیار داشتند اما هر چه زدند به در بسته خورد.

دقیقه90در حالی که داور مسابقه8دقیقه وقت تلف شده اعلام کرده بود داماش گیلان باز هم صاحب یک ضربه پنالتی شد اما این ضربه را حق شناس گرفت تا برقی ها در خانه داماش دست به کار بزرگی بزنند و این تیم را با یک گل شکست دهند.

از نکات جالب توجه این بازی حضور رئیس هیات فوتبال فارس در اردوی برق نوین بود که به نوعی عزم شیرازی ها را برای صعود به لیگ یک نشان می دهد.

برق نوین شیراز با این پیروزی 3امتیازی شد و به رده دوم جدول صعود کرد و در دیدار بعدی خود در خانه از شهرداری ماهشهر پذیرایی می کند.

داماش گیلان با این باخت 1امتیازی باقی ماند و در رده ششم جدول قرار گرفت. این تیم در دیدار بعدی خود باید در امیدیه به مصاف نفت برود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *