آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / داماش گیلان 0-0 استقلال آبی تهران/ توقف در خانه

داماش گیلان 0-0 استقلال آبی تهران/ توقف در خانه

در ادامه رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور ، دیدار تیم های داماش گیلان و استقلال آبی (ب) تهران مساوی شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان، در این مسابقه که عصر دوشنبه برگزار شد ، دو تیم فوتبال داماش گیلان و استقلال آبی (ب) تهران به نتیجه تساوی بدون گل رضایت دادند.
این مسابقه ، از هفته چهاردهم رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم باشگاه های کشور، در ورزشگاه شهید عضدی شهر رشت ، در یک هوای سرد زمستانی و در حضور حدود دو هزار تماشاگر برگزار شد.
در نیمه اول این مسابقه ، تیم فوتبال داماش گیلان برتر از حریف خود ظاهر شد و چند موقعیت مناسب گلزنی نیز بدست آورد اما نتوانست از این فرصت ها استفاده کند؛ البته این تیم در دقیقه ۲۷ توسط شورین بزرگ توانست دروازه تیم استقلال آبی (ب) تهران را باز کند اما این گل به دلیل آفساید مردود اعلام شد ، تصمیمی که البته در بازبینی فیلم بازی اشتباه بودنش ثابت شد تا متاسفانه گل درست رشتی ها به راحتی باطل شود و سریال تلخ اشتباهات داوری بز هم بر علیه داماشی ها ادامه دار شود.
در نیمه دوم این بازی نیز هر دو تیم فوتبال داماش گیلان و استقلال آبی (ب) تهران یک بازی متعادلی را از خود به نمایش گذاشتند و سرانجام این مسابقه با نتیجه تساوی بودن گل خاتمه یافت .
تا پایان هفته سیزدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور، تیم داماش گیلان با کسب ۱۸ امتیاز در رده پنجم و تیم استقلال آبی (ب) تهران با کسب ۱۶ امتیاز در مکان نهم جدول گروه خود قرار داشتند.
تیم فوتبال داماش گیلان به همراه شهرداری فومن دیگر نماینده استان گیلان در رقابت های لیگ دسته دوم کشور ، در گروه دوم این مسابقات قرار دارند که با تیم های بادران نوین تهران، شهرداری بندرعباس ، صنعت نفت نوین آبادان ، شهرداری ماهشهر ، پتروکیان شوشتر ، شهرداری کاشان ، استقلال آبی (ب) ، شهرداری ارومیه ، شهید کریمی جویبار و آبی پوشان اردبیل هم گروه هستند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *