آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / داماش گیلان ۱ – ۲ شهرداری ارومیه | داماش حریف داور نشد!

داماش گیلان ۱ – ۲ شهرداری ارومیه | داماش حریف داور نشد!

داماش گیلان در یک روز بارانی و در دیداری که تیم داوری با اشتباهات مهلک خود تأثیرگذارترین چهره های مسابقه بودند، در کمال ناباوری با گلی دیر هنگام مغلوب شهرداری ارومیه شد تا اولین شکست خانگی فصل خود را متحمل شود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان، پسران شهر باران در یک روز بارانی و در حضور بیش از دو هزار هوادار رشتی در برابر شهرداری چی های ارومیه تن به شکست دو بر یک دادند. ابتدا این ارومیه ای ها بودند که در دقیقه ۴ بازی و از روی ضربه ارسالی کرنر به گل رسیدند. این گل توسط امید رضایی بازیکن گیلانی فصل پیش رهپویان رضوانشهر به ثمر رسید. بعد از این گل دو تیم حملات جسته گریخته ای بر روی دروازه یکدیگر داشتند که در نهایت بر روی یک سانتر ارسالی از سوی حامد اکبری پور و ضربه سر سامان نورمحمدی ؛ داماشی ها توانستند بازی را به تساوی بکشانند. این گل در دقیقه ۳۲ بازی به ثمر رسید. داماش این نیمه را با ترکیب زیر آغاز کرد:
فرهادی، آرمین منفرد دوست، کنعان طاهرنژاد، محمد مختاری، حسین گوهری، محمد همرنگ، حسین نظیری، حامد اکبری پور، مجید هوتن، سامان نورمحمدی و حسن رمضانی.
نیمه دوم بازی با یک تغییر برای داماشی ها همراه بود؛ مسعود روزبهانی در همان دقیقه نخست نیمه دوم جایگزین محمد همرنگ شد. بازی تا دقیقه هفتاد پایاپای پیش میرفت اما در بیست دقیقه پایانی، این داماشی ها بودند که با حملات پی در پی هر بار تا آستانه گشودن دروازه حریف ارومیه ای پیش میرفتند اما در نهایت ناکام می ماندند. پنج دقیقه پایانی بازی آبستن انواع و اقسام اشتباهات داوری بود. ابتدا موقعیت تک به تک و ۱۰۰% گل داماشی ها توسط کمک داور مسابقه با اشتباهی مهلک آفساید اعلام شد.

در این صحنه مدافع شهرداری چی ها پشت سر گلرشان جای گرفته بود و داماشی ها با پاسی تو در مهاجم خودی را صاحب توپ کردند که داور مسابقه در کمال تعجب در سوت خود دمیده و اعلام آفساید نمود. این صحنه با اعتراض شدید هواداران و کادر داماشی ها مواجه گردید . هنوز یکی دو دقیقه ای از این اشتباه مهلک سپری نشده بود که دو پنالتی ۱۰۰% نیز توسط داور به سود داماشی ها اعلام نشد. ابتدا سانتر حامد اکبری پور با دستان باز مدافع حریف برخورد نمود و همان توپ در یک رفت و برگشت مجددا نصیب مهاجم داماشی ها شد که با تکل مدافع حریف نقش بر زمین شد. همگان به نشانه پنالتی در جای خود ایستادند و این بار نیز در کمال ناباوری داور مسابقه اعتقادی به پنالتی نداشت ؛ همین توپ در یک ضد حمله منجر به گل برتری ارومیه ای ها شد. این گل در سومین دقیقه از وقت های تلف شده ومجددا توسط امید رضایی به ثمر رسید.
علی یونسی و علیرضا نظیفکار از دیگر تعویضی های داماش گیلان در این نیمه بودند. داماش با این شکست و با توجه نتایج سایر رقبای شان با دو پله سقوط در مکان سوم جدول دوازده تیمی جای گرفت.

منبع: سایت اف سی داماش

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.