آموزش وردپرس
خانه / اخبار / داماش گیلان ۱ – ۱ شهرداری کاشان | فرار از شکست خانگی در واپسین لحظات

داماش گیلان ۱ – ۱ شهرداری کاشان | فرار از شکست خانگی در واپسین لحظات

تیم فوتبال داماش گیلان با گل دقیقه ۹۰ علی یونسی از شکست خانگی در برابر شهرداری کاشان گریخت.

به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان، در این مسابقه که عصر دوشنبه برگزار شد، دو تیم فوتبال داماش گیلان و شهرداری کاشان در نهایت به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافتند.
این دیدار از هفته هشتم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور، در ورزشگاه شهید عضدی رشت، در یک هوای ابری و در حضور بیش از هزار تماشاگر برگزار شد.
تیم فوتبال داماش گیلان که در دو دیدار قبلی خود متحمل شکست شده بود، سعی داشت تا با پیروزی در این دیدار بتواند به وضعیت خود در جدول رده بندی سر و سامان بدهد، اما در نهایت با کسب تساوی برابر حریفش، فقط یک امتیاز کسب کرد.
در جریان این مسابقه و در نیمه اول، هر دو تیم یک بازی متعادلی را از خود به نمایش گذاشتند، اما تیم شهرداری کاشان به گل برتری دست یافت و توانست در دقیقه ۲۰ توسط میثم فرزانه به گل دست یابد تا این نیمه را با برتری به پایان برساند.
در نیمه دوم تیم فوتبال داماش گیلان بر شدت حملات خود به خصوص در دقایق پایانی افزود و موفق شد در دقیقه ۹۰، توسط علی یونسی به گل دست یابد تا این بازی با نتیجه مساوی به پایان برسد.
قضاوت این دیدار را ناصر جنگی با کمک های جعفر رهبرفام و محمدحسن قفارزاده برعهده داشتند که در جریان این مسابقه، آرمین منفرددوست از تیم فوتبال داماش گیلان با دریافت دو کارت زرد از زمین مسابقه اخراج شد و محمد مختاری از داماش و محمدرضا اشرفی و سیدمهدی عمرانی از تیم فوتبال شهرداری کاشان کارت زرد دریافت کردند.
تا پایان هفته هشتم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور، تیم شهرداری کاشان با کسب ۱۳ امتیاز در مکان سوم و تیم داماش گیلان با کسب ۱۱ امتیاز در مکان ششم جدول رده بندی گروه ب قرار دارند.

ترکیب داماش در این دیدار به صورت زیر بود:

مجتبی فرهادی، آرمین منفرد دوست، کنعان طاهرنژاد (از دقیقه ۶۶ علیرضا تربره)، محمد مختاری، علیرضا نظیف کار (C)، مسعود روزبهانی، هادی سهرابی (از دقیقه ۵۱ حسین نظیری)، حسام یعقوبی، سامان نورمحمدی، حسن رمضانی (از دقیقه ۷۵ شروین بزرگ)  و علی یونسی.

سرمربی: رامیز محمداُف

حاشیه:

مهمترین نکته حاشیه ای این بازی اعتراض هواداران داماش به عملکرد سرمربی این باشگاه بود.

اسماعیل حاجی پور مالک باشگاه داماش، محمد مهدی الطافی مدیرعامل داماش، مسعود رهنما مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان و علی نظرمحمدی سرمربی سپیدرود رشت در کنار هم از روی سکو این بازی را به تماشا نشستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.