آموزش وردپرس
خانه / اخبار / داماش گیلان 1-3 مس رفسنجان/ نخستین شکست خانگی داماش با لشگر نصف و نیمه در مقابل صدرنشین

داماش گیلان 1-3 مس رفسنجان/ نخستین شکست خانگی داماش با لشگر نصف و نیمه در مقابل صدرنشین

سایت رسمی داماش گیلان – لاجوردی پوشان شهر باران در هفته بیست و پنجم رقابتهای لیگ یک میزبان مس رفسنجان بودند و در حالی که  پانزده بازیکن خود را به دلایل مختلف در اختیار نداشتند مغلوب مس رفسنجان شند و دو پله در جدول نزول کردند.

هفته بیست و پنجم رقابتهای لیگ یک

یکشنبه، چهارم اسفند، ساعت 14:15

استادیوم سرار جنگل رشت

داماش گیلان 1-3 مس رفسنجان

گل ها: میثاق جلوه (42) برای داماش و محسن آذرباد (۱۴) ، علی پورمحمد (۳۱) و بهروز افشار (۷۶) برای مس رفسنجان

داور: سعاد وفاپیشه
کمک داوران: رامین بابایی و جعفر رهبرفام
داور چهارم: مهدی نورمحمدی
ناظر داوری: رحیم رحیمی مقدم

کارت زردها:
بهروز افشار (مس رفسنجان) ایمان صادقی (صادقی)

ترکیب داماش گیلان:
ایمان صادقی، آزاد جعفر زاده، سعید باقرپسند، شهاب محرایی، معراج پورتقی، علیرضا توکلی، محمدرضا مهدوی، سیدکاظم رحمانی، میثاق جلوه:(از ۸۳؛ حسن رضازاده)، محمد غلامی و میلاد پورمحسن
سرمربی: مازیار ربیعی فرد

ترکیب مس رفسنجان :
کورش ملکی، بهروز افشار، حمید گلزاری، محمد پور محمد، مهرداد آوخ، علی پورمحمد، محسن آذرباد، مهدی کربلایی، علیرضامحمودی، پیمان نامور و مهرداد رضایی

شرح کلی:

لشکر نصفه و نیمه داماش در حالی به مصاف مس رفسنجان رفتکه در بازی امروز ۱۵ بازیکن خود را به دلایل مختلف در اختیار نداشت؛ آرمین منفرددوست و مهدی نظر محمد پناه به دلیل محرومیت و سینا شاه‌عباسی، جابر نصیری و میلاد صفایی به علت مصدومیت غایبان داماش در بازی امروز بودند.

محمد مختاری، کنعان طاهرنژاد، بهتاش میثاقیان، محمد رستمی، علی حق‌دوست، سعید طالبی، میثم میرپسندیده، میعاد یزدانی، عباس کندل و سید سجاد موسوی از دیگر غایبین داماش مقابل مس بوده که  به دلیل دریافت مطالباتشان در این دیدار حضور پیدا نکردند.

در سوی مقابل مس رفسنجان پیش از آغاز هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ یک با کسب ۴۹ امتیاز و اختلافی هفت امتیازی نسبت به همنام کرمانی در صدر جدول ایستاده بود؛ این تیم هفته گذشته در دیداری پرحاشیه مقابل آرمان گهر سیرجان به پیروزی دست‌یافته و یک گام دیگر به لیگ برتر نزدیک‌تر شد.

دیدار دو تیم در سکوت ورزشگاه سردار جنگل رشت آغاز شد؛ سکوتی که به دلیل محرومیت هواداران داماشی به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به تماشاگران تحمیل‌شد.

داماش بازی را بهتر از رقیب صدرنشین آغاز کرد ولی شاگردان ربیعی خیلی زود بازی را به تعادل کشاندند؛ محسن آذرباد بازیکنی که پیش فصل را با داماش آغاز کرده بود موفق شد نخستین گل مسابقه را برای تیم میهمان به ثمر برساند.

پسران شهر باران مقابل صدرنشین لیگ حرفی برای گفتن نداشتند و در غیاب «هواداران» بزرگ‌ترین سرمایه تیمشان گل دوم را نیز دریافت کردند، این گل توسط علی پورمحمد در دقیقه ۳۱ به ثمر رسید.

شاگردان ربیعی فرد در دقیقه ۴۲ موفق شدند یکی از گل‌های دریافتی را پاسخ دهند، این گل توسط میثاق جلوه به ثمر رسید و اختلاف را به حداقل کاهش داد.

داماش در نیمه دوم برای جبران پا به میدان گذاشت ولی این مسی‌ها بودند که در دقیقه ۷۰ توسط بهروز افشار به سومین گل خود دست پیداکرده و با نتیجه سه بر یک تیم داماش را شکست دادند.

در حاشیه:

* دیدار دو تیم فوتبال داماش گیلان و مس رفسنجان با تصمیم «ستاد مقابله با گسترش بیماری کرونا در ورزش» بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود.

* تیم فوتبال داماش به دلیل محرومیت، مصدومیت و اعتصاب برخی بازیکنان خود و عدم همراهی در بازی امروز فقط سه بازیکن بر روی نیمکت برای تعویض دارد!

* دیدار دو تیم با چهار دقیقه تأخیر آغاز شد.

* مهرداد رضایی بازیکن مس رفسنجان پس از تعویض به دلیل اهانت به سمت نیمکت داماش توسط داور با کارت قرمز اخراج شد.

* اعضای تیم فوتبال داماش گیلان در طول هفته اخیر از انجام تمرین سرباز زده و بدون تمرین مقابل صدرنشین لیگ صف‌آرایی کردند.

* محمدرضا مهدوی در غیاب محمد مختاری، بازوبند کاپیتانی تیم فوتبال داماش گیلان را بر بازو بست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.